اطلاعیه مهم و فوری (ویژه دانشجویان ورودی ۹۹) - پرداخت اقساط شهریه، فعال شدن منوهای سامانه، ارزشیابی اساتید و مشاهده کارت امتحانی

20 دی 1399

خواهشمند است دقیق مطالعه نمایید:

 1- برای فعال شدن بخش ارزشیابی ابتدا باید بدهی شهریه خود را پرداخت کنید. دقت فرمایید که تراز مالی ممکن است شما را بستانکار نشان دهد، زیرا شهریه دانشجویان بصورت قسطی شده است (حتی با اینکه شما درخواستی نداده باشید) بنابراین شهریه و بدهی خود را در قسمت پرداخت اقساط در منوی "درخواست/پیگیری تسهیلات" آن را پرداخت کنید. (روش اطلاع از میزان بدهی و اقساط)

2- بعد از پرداخت شهریه و بدهی، از آموزشیار خارج شوید و دوباره وارد شوید تا منوها ‌فعال شود. البته ممکن است چند ساعت یا یک روز زمان ببرد تا منوها فعال شود. همچنین برای برخی از کاربران با پاک کردن کوکی ها و حافظه مرورگر یا استفاده از یک مرورگر دیگر مشکل حل شده و منوها نمایش داده می شود.

3- پس از اتصال به سيستم، منوی ارزشيابی و زير منوی "ارزشيابی استاد در نيمسال جاری" را انتخاب نماييد.

-4 با انتخاب اين زير منو وارد صفحه ليست دروس نيمسال جاری شده و در قسمت چپ صفحه با انتخاب لينک "ارزشيابی استاد" وارد صفحه پرسشنامه می شويد.

5- با توجه به سوالات نمايش داده شده در اين صفحه، گزينه‌ دلخواه برای هر سوال را انتخاب نماييد. (انتخاب يک پاسخ برای هر سوال ضروری می‌باشد.

6- پس از انتخاب تمامی پاسخ‌ها، دكمه "ثبت" را جهت ثبت ارزشيابی استاد بزنيد. توجه داشته باشيد با زدن دكمه ثبت، امكان ارزشيابی مجدد براي استاد مربوطه وجود نخواهد داشت و لينک مربوطه غيرقابل دسترسی مي گردد.

7- براي ارزشيابی ساير دروس با زدن دکمه بازگشت به صفحه دروس نيمسال جاری بازگشته و ارزشيابی ساير کلاس درسها را به روش فوق انجام دهيد.

-8 پس از اتمام ارزشيابی تمامی كلاس‌ درس‌ها، امکان "چاپ کارت ورود به جلسه امتحان" که به صورت يک دکمه در انتهای صفحه دروس نيمسال جاري قابل مشاهده می باشد وجود خواهد داشت . پس از دريافت اين گزارش ارزشيابی نيمسال جاری به پايان رسيده است.

- کارت امتحانات از ۱۵ دیماه در سامانه قابل دریافت می شود. البته این بدین معنی نیست که فقط تا ۱۵ دی برای پرداخت شهریه و دریافت کارت امتحان فرصت دارید، بلکه تا هر تاریخی قبل از فرارسیدن امتحانات (اول بهمن) فرصت پرداخت شهریه و دریافت کارت امتحان را داریداگرچه پیشنهاد میشود دریافت کارت امتحان یا پرداخت شهریه را به روز آخر موکول ننمایید.

-نکات مهم:پس از ارزشيابی يک کلاس درس و ثبت پاسخ‌ها، امکان ويرايش پاسخ‌ها و يا ارزشيابی مجدد وجود نخواهد داشت.

-چاپ کارت ورود به جلسه امتحان توسط دانشجو پس از انجام ارزشيابی تمامی دروس موجود در ليست ارزشيابی الزامی است.

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن