آموزش و تحصیلات تکمیلی

آموزش و تحصیلات تکمیلی (43)

اطلاعیه اول:

دانشجویان محترم مقاطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته که دروس پروژه یا کارآموزی خود را در نیمسال تابستان 96-95 یا نیمسال دوم 96-95 اخذ نموده اند لازم است تا پایان آذرماه نسبت به ارایه گزارش های لازم به استاد محترم اقدام نمایند. همچنین اساتید محترم نیز باید تا پایان آذرماه نسبت به ثبت نمره دانشجویان فوق الذکر اقدام نمایند.

اطلاعیه دوم:

کلیه دانشجویان ورودی سال 1392 و بعد از آن در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ناپیوسته لازم است درس دانش خانواده و جمعیت را بگذرانند حتی اگر قبلا درس تنظیم خانواده را گذرانده باشند.

دانشجویان ورودی جدید (سال 1396) که اصل مدرک مقطع قبلی خود را در زمان ثبت نام تحویل نداده اند و یا با وثیقه ثبت نام نموده اند لازم است حداکثر تا بیستم آذرماه 1396 اصل مدرک مقطع پایه خود را به کارشناس مدارک مقطع پایه اداره پذیرش تحویل نمایند چنانچه در زمان تعیین شده اقدامی ننمایند امکان شرکت در امتحانات پایان ترم را نخواهند داشت.

دانشجویان دوره دکتری تخصصی که در نیمسال جاری (اول 1396) قصد شرکت در آزمون جامع را دارند لازم است نسبت به انجام موارد ذیل حداکثر تا 1396/8/24 اقدام فرمایند:

1- چنانچه تاکنون نسبت به اخذ درس امتحان جامع اقدام ننموده اید لازم است در اسرع وقت نسبت به اخذ آن اقدام نمایید.

2- در صورتی که درس وصایای حضرت امام (ره) را در دوره های قبلی گذرانده ولی نسبت به ارایه آن به آموزش اقدامی ننموده اید کارنامه مربوط را به کارشناس آموزش مربوطه تحویل دهید.

3- چنانچه نمره قابل قبول آزمون زبان را جهت شرکت در آزمون جامع کسب نموده اید در صورت عدم ارایه قبلی به آموزش نسبت به ارایه آن اقدام نمایید.

4- پیگیری ثبت نمرات گزارش نشده ( در صورت وجود نمرات گزارش نشده امکان شرکت در امتحان جامع وجود ندارد).

5- مراجعه به گروه و تکمیل و تایید فرم شرکت در آزمون جامع دکتری تخصصی و تحویل به آموزش مربوطه.

دانلود فرم درخواست شرکت در آزمون جامع دکتری

دانشجویان محترم اتباع غیر ایرانی لازم است در اسرع وقت با مراجعه به وبسایت www.saorg.ir نسبت به تکمیل اطلاعات و اخذ کد رهگیری اقدام نموده و با مراجعه به کارشناس امور اتباع اداره پذیرش نسبت به رفع مشکل فایل آموزشی خود حداکثر تا بیستم آذرماه 1396 اقدام نمایند. چنانچه در زمان تعیین شده اقدامی انجام نگردد امکان شرکت در امتحانات پایان ترم را نخواهند داشت.

پذیرفته شدگان سال های قبل که به هر دلیل موفق به ثبت نام در دانشگاه نشده اند (به استثنای رشته های گروه علوم پزشکی)، در شهريور ماه  با مراجعه به سامانه ثبت نام اين دانشگاه به آدرس http://rs.iaun.ac.ir/ فرآیند ثبت نام خود را به صورت غیرحضوری (الکترونیکی) آغاز نمایند و سپس با مراجعه به سالن اندیشه دانشکده پزشکی به منظور دريافت برنامه درسی و حضور در کلاس ها نسبت به تحویل مدارک خود و تشکیل پرونده آموزشی جهت قطعی نمودن ثبت نام اقدام نمایند.

امتحانات دروس معرفی به استاد در نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۶-۹۵ فقط در تاریخ های زیر (روزهای سه شنبه) برگزار می گردد:

۹۵/12/3 ۹۵/12/17 ۹6/01/15 ۹6/۰1/2۹ ۹6/02/12 ۹۵/02/26

 محل برگزاری امتحان: دانشکده پرستاری و مامایی- سالن اندیشه - ساعت ۹ صبح

تذکرات مهم:

۱- مطابق آیین نامه آموزشی امتحانات معرفی به استاد فقط تا قبل از شروع امتحانات پایان ترم برگزار می گردد و در صورت عدم شرکت در این زمان باید دروس این ترم حذف و پس از اخذ مرخصی مجددا برای ترم بعد انتخاب و در امتحان آن شرکت نماید.

۲- پیگیری ارسال برگه سوالات حداکثر تا پایان وقت اداری روز قبل از برگزاری امتحان (دوشنبه) به عهده دانشجو می باشد. که دانشجو موظف است پس از اطلاع از ارسال سوالات امتحانی از گروه آموزشی خود در اولین جلسه امتحان شرکت نماید.

۳- مدارک لازم برای شرکت در امتحان معرفی به استاد

۱- فرم عکس دار معرفی به استاد (بدون این فرم مجاز به امتحان نخواهید بود)

۲- کارت شناسایی معتبر

به غیر از تاریخ های اعلام شده امتحان معرفی به استاد دیگری برگزار نمی گردد.

با عرض تبريک و آرزوي موفقيت براي كليه پذيرفته شدگان در اين واحد دانشگاهي به اطلاع مي رساند كليه مراحل ثبت نام اولیه، به صورت غیر حضوری از طريق اين سايت انجام خواهد شد و فعلاً لزومي به مراجعه حضوري در دانشگاه نيست. پس از دریافت شماره شناسایی، در حین کلاس ها برای تحویل مدارک و تشکیل پرونده تحصیلی و قطعی نمودن ثبت نام منتظر پیامک نوبت دهی جهت ثبت نام حضوری باشید. بنابراين قبل از شروع ثبت نام به نکات ضروری که از طریق لینک زير قابل دسترسی خواهد بود توجه کنید .

opening day

با توجه به تعویق امتحانات ترم مهر به دلیل رحلت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی، زمان انتخاب واحد و شروع کلاس های ترم بهمن به شرح زیر اصلاح می گردد:

تاریخ شروع انتخاب واحد: سه شنبه 1395/11/5

تاریخ شروع کلاس ها: دوشنبه 1395/11/11

لازم به ذکر است تاریخ و زمان دقیق انتخاب واحد هر دانشجو متعاقبا در سامانه دانشجویی اعلام می گردد.

ثبت نام انتخاب رشته مرحله تكميل ظرفيت بهمن ماه مقاطع كارشناسي ارشد و دكتري تخصصي ۱۳۹۵ دانشگاه آزاد اسلامي از ساعت ۱۰ صبح روز پنج شنبه ، ۲۳ دي ماه آغاز مي شود. اين ثبت نام تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۲۹ دي ماه ادامه خواهد داشت.. داوطلباني كه در آزمون دكتري تخصصي سال ۱۳۹۵ دانشگاه آزاد اسلامي شركت نموده و دعوت به مصاحبه شده اند مي توانند در رشته / گرايشي كه مصاحبه شده اند حداكثر ۲۰ محل دانشگاهي را انتخاب نمايند.داوطلباني كه در جلسه آزمون كارشناسي ارشد سال ۱۳۹۵ دانشگاه آزاد اسلامي شركت نموده اند مي توانند متناسب با مجموعه امتحاني خود حداكثر تا ۲۰ رشته/محل را انتخاب نمايند. متقاضيان مي توانند براي ثبت نام به سامانه www.azmoon.org مراجعه نمايند. با توجه به محدود بودن رشته/محل هاي ارائه شده لازم است داوطلبان قبل از تهيه كارت اعتباري ثبت نام از ارائه رشته / محل مورد نظر خود اطمينان حاصل نمايند. همچنين نتايج اين مرحله از تكميل ظرفيت دانشگاه آزاد اسلامي هفته اول بهمن ماه اعلام خواهد شد.شايان ذكر است ثبت نام تكميل ظرفيت بهمن ماه رشته هاي با آزمون سراسري ۱۳۹۵ دانشگاه آزاد اسلامي ( كارداني ناپيوسته، كارشناسي پيوسته و دكتري حرفه اي ) هفته آينده آغاز خواهد شد

ثبت درخواست داوطلبان بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامي در مقاطع تحصيلي كارداني و كارشناسي اعم از پيوسته و ناپيوسته از اول آبان ماه 1395 جهت نيمسال دوم سال تحصيلي جاري در سايت www.azmoon.org در حال انجام است. دقت فرماييد ثبت نام نهايي داوطلبان فوق الذكر در واحدهاي دانشگاهي در بهمن ماه 1395 انجام خواهد شد فلذا فعلا در سايت مذكور ثبت درخواست و نسبت به چاپ و نگهداري رسيد تا زمان مراجعه به دانشگاه محل تحصيل اقدام نمايند.

صفحه1 از4

1395© حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به اداره کل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد بوده و بازنشر مطالب آن فقط با ذکر منبع مجاز است.
Designed by Pourya Zarini

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن