قابل توجه دانشجویان ورودی جدید در رشته های علوم پزشکی (پزشکی، پرستاری، مامایی، اتاق عمل و بهداشت)

 

1. پیرو اطلاعیه قبلی، انتخاب واحد دانشجویان ورودی جدید کلیه مقاطع تحصیلی رشته های علوم پزشکی در هفته سوم مهرماه توسط دانشگاه انجام (و در سامانه آموزشیار قابل مشاهده خواهد بود) همچنین شروع کلاس های این رشته ها از روز شنبه ۲۴ مهرماه می باشد.

2. تا اطلاع ثانوی کلیه کلاس های دانشگاه در ترم جاری به صورت غیرحضوری (مجازی) و از طریق سامانه سیما  (sima.iaun.ac.ir ) برگزار می گردد.

3. برای مطالعه راهنما و مشاهده فیلم های آموزشی نحوه ورود و استفاده از سامانه سیما به لینک iaun.ac.ir/e-learning مراجعه نمایید.

 

 

پس از تشکیل پرونده الکترونیکی در سامانه آموزشیار و ارسال پستی مدارک ثبت نام (طبق دستورالعمل) ، حتما می بایست نسبت به تکمیل و ارسال فرم الکترونیکی احراز هویت و ثبت نام غیرحضوری از طریق لینک زیر اقدام شود : iaun.ac.ir/eforms/PostDocument.htmlدر غیر اینصورت امکان تخصیص شماره دانشجویی و ادامه مراحل ثبت نام وجود ندارد و ثبت نام شما ناقص می ماند.

 

 

به اطلاع می رساند امکان انتخاب واحد گروهی دانشجویان جدیدالورود که توسط اموربرنامه دانشگاه انجام می پذیرد ، به صورت خودکار پس از واریز الکترونیکی شهریه ثابت به اضافه هزینه خدمات آموزشی و بیمه ، در سامانه آموزشیار فعال می شود.

لذا پذیرفته شدگانی که تاکنون درخصوص واریزهای فوق اقدامی ننموده اند ، با توجه به شروع کلاسهای ورودی جدید ، در اسرع وقت اقدام کنند تا مراحل تشکیل پرونده و انتخاب واحد ایشان تکمیل شده و در کلاس های درسی شرکت نمایند.

 

صفحه1 از35
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن