همزمان با هفته فرهنگی؛ دانشگاه آزاد نجف‌آباد میزبان اجلاس اقامه نماز می‌شود
مطلب ویژه

15 آبان 1401

همزمان با هفته فرهنگی شهرستان نجف‌آباد دانشگاه آزاد اسلامی این شهرستان میزبان اجلاس اقامه نماز می‌شود.

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از نجف‌آباد، نشست مشترک حجت‌الاسلام مصطفی حسناتی امام جمعه نجف‌آباد ، موسی مباشری معاون استاندار و فرماندار ویژه نجف‌آباد، فرید نعیمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد و حجت‌الاسلام ابراهیم رنجبر مسئول ستاد اقامه نماز استان اصفهان در این واحد دانشگاهی برگزار و درباره زمان برگزاری و مسائل اجرایی اجلاس اقامه نماز به میزبانی واحد نجف‌آباد تصمیم گیری شد.

امام جمعه نجف‌آباد در این نشست به اهمیت فضای مجازی و ضرورت استفاده از ظرفیت‌های آن به‌ویژه تأثیرگذاری بر نسل جوان پرداخت و اظهار کرد: همه اقشار جامعه باید با اهمیت نماز و تأثیر آن در زندگی آشنا شوند، فعالیت‌های فرهنگی در این زمینه مهم است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی نجف‌آباد نیز با ارائه گزارشی از وضعیت فرهنگی دانشگاه و با اشاره به جمعیت کثیر دانشجویی و دانش آموزی؛ شهرستان نجف‌آباد را به عنوان شهردانشگاهی وسیع در غرب استان برشمرد.

فرید نعیمی دانشگاه را بستری بسیار مساعد برای فعالیت‌های فرهنگی به‌ویژه امر مقدس اقامه نماز دانست و ضرورت همکاری قشر نخبه و استادان را در این امر یادآور شد.

موسی مباشری معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان نجف‌آباد نیز از وضعیت اقامه نماز در شهرستان اظهار رضایت کرد و گفت: برنامه‌ریزی دقیق و درست و ایجاد کمیته‌های راهبردی در اجرای بهتر این نشست امری ضروری است.

حجت الاسلام ابراهیم رنجبر مسئول ستاد اقامه نماز استان اصفهان نیز با اشاره به تأکید مقام معظم رهبری در برگزاری اجلاس اقامه نماز در شهرستان‌ها عنوان کرد: این اقدامات تأثیرات بسیار خوبی در پر رنگ کردن نقش نماز در زندگی روزمره اقشار جامعه داشته و عدم توجه به نماز، زمینه ساز فحشا و فساد در جامعه است.

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن