مدیر مرکز رشد تجهیزات پزشکی عنوان کرد؛ افزایش سهم بنگاه‌های اقتصادی کوچک در کارآفرینی با حمایت از استارت‌آپ‌ها
مطلب ویژه

26 شهریور 1401

روحانی عنوان کرد که سهم بنگاه‌های اقتصادی کوچک در توسعه کارآفرینی با حمایت از استارت‌آپ‌ها و برگزاری همایش‌های ترویجی افزایش می‌یابد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از نجف‌آباد، احسان روحانی مدیر مرکز رشد تجهیزات پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد در دومین همایش توانمندسازی فناوران حوزه سلامت با عنوان اینکه سهم بنگاه‌های اقتصادی کوچک در توسعه کارآفرینی با هم‌اندیشی و برگزاری همایش‌های ترویجی افزایش می‌یابد بر لزوم و اهمیت برگزاری رویدادها، آموزش، انتقال تجربه در حوزه کارآفرینی تأکید کرد.

وی ابراز امید واری کرد که با هم‌اندیشی، برگزاری همایش‌های ترویجی، آموزش و حمایت از استارت‌آپ‌ها بتوانیم شاهد افزایش سهم بنگاه‌های اقتصادی کوچک و متوسط در کسب درآمد‌های ارزی و توسعه کارآفرینی در کشور باشیم.

جلال حیدربیگی مدیر مراکز رشد و مراکز تحقیقاتی علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی هم در این همایش با توجه به حضور فعال و توانمندی‌های ارائه شده و ظرفیت‌های بالای واحد‌های فناور در رویداد عصر امید، اهداف سلسله همایش‌های توانمندسازی فعالان حوزه سلامت و ضرورت برگزاری این همایش‌ها را تبیین کرد.

به گزارش آنا، دومین همایش توانمندسازی فناوران حوزه سلامت با حضور مدیران و رؤسای مراکز رشد و تحقیقاتی علوم پزشکی و فناوران با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد و دفتر توسعه پژوهش و فناوری علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن