ارائه خدمات ایثارگری به جانبازان با سابقه 6 ماه جبهه
مطلب ویژه

04 بهمن 1396

مدیرکل امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی از ارائه خدمات ایثارگری به جانبازان با سابقه 6 ماه جبهه خبر داد.

 

به گزارش پایگاه خبری دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد، حسین نصیرزاده در حاشیه بازدید از واحد نجف‌آباد گفت: «در گذشته جانبازان 25 درصد به بالا جامعه هدف ما برای ارائه خدمات گوناکون بودند که با ابلاغ قانون جدید، جامعه هدف جدیدی برای ما بوجود آمد که شامل ایثارگران با سابقه 6 ماه در جبهه است.»

نصیرزاده اقدامات واحد نجف آباد در راستای برنامه ریزی‌های ستاد شاهد و امور ایثارگران را خوب و برجسته توصیف و خاطرنشان کرد: «با نگاه بسیار خوبی که رئیس، معاونان و مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد دارند، شاهد اقدامات خوب و برجسته‌ای در ستاد شاهد این واحد دانشگاهی هستیم؛ همدلی و هم افزایی بسیار خوبی در اینجا وجود دارد که باید این همدلی و حسن همکاری را به سایر واحدها و ستادهای شاهد و امور ایثارگران تسری دهیم.»

وی درباره هدف این بازدید گفت: «در بازدیدهایی که از واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی داشتیم، سعی کردیم که علاوه بر آشنایی هرچه بیشتر با مجموعه‌های ستاد شاهد در واحدها، هم افزایی مناسبی را در پیگیری مطالبات ستاد شاهد و امور ایثارگران و همکاران بسیجی بوجود بیاوریم که بحمدالله واحد نجف آباد در این زمینه عملکرد بسیار خوبی دارد؛ سعی و تلاشمان این است که در این سفرها این موضوع را برجسته کنیم و بتوانیم گام به گام با قانون جامع ایثارگران، اهداف دانشگاه آزاد اسلامی را پیش ببریم.»

مدیرکل امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی با بیان برگزاری جشنواره علمی ستاد شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد در پایان سال جاری اظهار کرد: «نخبگان دانشجویی ما توسط واحدها معرفی شدهاند؛ این جشنواره در اسفند سال جاری برگزار و از نخبگان علمی ستاد شاهد و ایثارگران قدردانی می‌شود. تمام سعی و تلاش ما این است که دانشگاه آزاد اسلامی در کنار وزراتخانه‌های علوم، تحقیقات و فناوری، بهداشت درمان و آموزش پزشکی و آموزش و پرورش، جایگاهی والا و در خور داشته باشد.»

1395© حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به اداره کل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد بوده و بازنشر مطالب آن فقط با ذکر منبع مجاز است.

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن