واحد نجف آباد پرچمدار ثبت نام در آزمون سراسری قرآن و عترت
مطلب ویژه

22 آذر 1396

 

دانشجویان و استادان دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد، امروز همزمان با دانشگاه های آزاد اسلامی سراسر کشور، در بیست و دومین دوره مسابقات قرآن و عترت با یکدیگر به رقابت پرداختند

به گزارش پایگاه خبری دانشگاه آزاد اسلامی  نجف‌آباد، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد، از استقبال چشمگیر استادان و دانشجویان واحد نجف آباد برای شرکت در مسابقات قرآن و عترت خبر داد و گفت: «دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد با ثبت نام بیش از 6 هزار داوطلب برای شرکت در مسابقات سراسری قرآن و عترت، بیشترین ثبت نام در میان دانشگاه ها آزاد اسلامی سراسر کشور را به خود اختصاص داد.»

دکتر مهران مجلسی، با قدردانی از تلاش های بی وقفه اعضای ستاد برگزاری این مسابقات افزود: «همکاران من با تلاش شبانه روزی و برگزاری جلسات مستمر و انجام هماهنگی های لازم، زمینه برگزاری هر چه باشکوه تر این رویداد بزرگ فرهنگی را فراهم کردند که این تلاش آنها ستودنی و قابل تقدیر است.»

مجلسی برگزاری مسابقات قرآن و عترت را مایه خیر و برکت در دانشگاه آزاد اسلامی دانست و خاطر نشان کرد: «هر چه به زمان برگزاری آزمون نزدیک تر میشدیم تحرک  جنب و جوش معنوی خاصی در دانشجویان قابل مشاهده بود. و همین جنب و جوش باعث افزایش حال و هوای معنوی در میان دانشجویان شده است.

رئیس واحد نجف آباد گفت: «این دوره از مسابقات در ده رشته کتبی شامل: تفسیر قرآن کریم، زندگی‌نامه چهارده معصوم، حفظ و ترجمه زیارت عاشورا و جامعه کبیره، نماز، ترجمه قرآن به زبان انگلیسی، احکام ویژه برادران و خواهران، زندگی پیامبر اسلام، ترجمه قرآن کریم به زبان فارسی و آشنایی با مفاهیم نهج البلاغه، در 12 حوزه امتحانی برگزار شد.»

 

تماشاخانه تصویر

1395© حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به اداره کل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد بوده و بازنشر مطالب آن فقط با ذکر منبع مجاز است.
Designed by Pourya Zarini

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن