دکتر پورعباس:واحد نجف آباد یکی از واحد های شاخص دانشگاه آزاد اسلامی است
مطلب ویژه

09 آذر 1396

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی در سفر استانی خود به اصفهان، از دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد بازدید کرد و از نزدیک با پتانسیل ها و توانمندی های این دانشگاه آشنا شد.

 

به گزارش پایگاه خبری دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد، دکتر عبدالرسول پور عباس درباره این بازدید گفت: «در بازدیدهای استانی که داریم فعالیت های واحدها در حوزه های گوناگون را رصد می کنیم. در سفری که اصفهان داشتم تاکیدم بر این بود که از واحد نجف آباد نیز بازدید کنیم. همانطور که از قبل برایم تعریف کرده بودند، اینجا دانشگاهی بسیار بزرگ با ظرفیت های بسیار خوبی است. این واحد قطعا یکی از واحد های شاخص در سطح تمام دانشگاه های کشور است.»

پور عباس با بیان ویژگی های دانشگاه های نسل چهارم، واحد نجف آباد را در زمره این قبیل دانشگاه ها دانست و افزود: «در حال حاظر دانشگاه های نسل نو، دانشگاه هایی هستند که در دنیا حرف های زیادی برای گفتن دارند. و این مجموعه نیز شرایط و زیر ساخت های این را دارد که هم راستا با دانشگاه های نسل جدید، در حوزه های فناوری، تحقیقات و اقتصاد حرف های زیادی برای گفتن داشته باشد.»

وی درباره امکانات و تجهیزات کارگاهی و آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد گفت: «در این دانشگاه امکانات و تجهیزات بسیار خوبی وجود داردکه نسل فعلی و آینده دانشجویان باید بتوانند نهایت استفاده و بهره وری را از این امکانات داشته باشند ما امیدواریم که در برنامه ریزی های آتی بتوانیم دانشگاه را به این مسیر سوق دهیم.»

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: «با حضور دکتر ولایتی و دکتر رهبر در راس سیستم مدیریتی دانشگاه، نگاه دانشگاه نگاهی جدید شده است و دانشگاه به سمت نسل جدید خود در حرکت است. دانشگاه در گذشته آموزش محور و مبتنی بر اقتصاد شهره ای بود اما با تغییراتی که بوجود آمده است، دانشگاه آزاد اسلامی در حال تبدیل شدن به دانشگاهی فن محور، بازار محور و اقتصاد محور است.شرایط باید به گونه ای باشد که دانشگاه، اقتصادی پویا و متحرک داشته باشد تا جایی که حتی شهریه های دانشجویان را به فرصت و سرمایه تبدیل کند.»

پورعباس با توجه به نزدیک شدن به روز دانشجو، خاطر نشان کرد: «دانشجو ها، نسل جوان و پویای جامعه ما هستند و در این دوره نسل جوان ما نشان داده اند نسبت به تعهداتی که جامعه از آنها انتظار دارد خوب عمل می کنند. در همین شهر، جوانی مانند شهید حججی وجود دارد که برای جامعه ما، جهان اسلام و حتی فرا تر از جهان اسلام هم الگو شد.»

وی افزود: «دانشجویان ما می توانند با توجه به وجود الگوهایی مانند شهید حججی، رسالت های خود را در مسیر ارتقاء علم، فناوری، دانش و امنیت به نحو شایسته انجام دهند.امیدوارم خواسته مقام معظم رهبری نیز در این راستا محقق شده و دانشجویان بتوانند به عنوان افسران جوان به وظایف و رسالت های خود عمل کنند.»

 

تماشاخانه تصویر

1395© حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به اداره کل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد بوده و بازنشر مطالب آن فقط با ذکر منبع مجاز است.
Designed by Pourya Zarini

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن