طنین فریاد مرگ بر آمریکا در مدارس سما
مطلب ویژه

16 آبان 1396

 

دانش آموزان مقاطع مختلف سمای نجف آباد با شرکت در مراسم بزرگداشت 13آبان، بار دیگر با آرمان های انقلاب اسلامی و امام راحل، تجدید میثاق کردند

به گزارش پایگاه خبری دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد، دکتر مهران مجلسی در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و روز دانش آموز گفت: « آمریکا پس از پیروزی انقلاب اسلای تا به امروز به شیوه های  مختلف سعی در ضربه زدن به پیکر تنومند انقلاب اسلامی داشته  اما با یاری خداوند و رهنمودهای مقام معظم رهبری همواره با شکست مواجه شده و کاری از پیش نبرده است.»

وی با اشاره به جنایات متعدد آمریکا در قبال جمهوری اسلامی ایران افزود: «آمریکا همواره قصد نفوذ به کشور را داشته است اما میهن ما با داشتن امثال شهید حججی با قدرت، اراده و ایمان همچون کوه مقتدرانه در مقابل استکبار جهانی خواهد ایستاد.»

 در پایان این مراسم دانش آموزان با اجرای سرودهای حماسی و سردادن شعار مرگ بر آمریکا، خشم و انزجار خود را از اقدامات ددمنشانه استکبار جهانی بر ضد ایران اعلام کردند. 

 

تماشاخانه تصویر

1395© حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به اداره کل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد بوده و بازنشر مطالب آن فقط با ذکر منبع مجاز است.
Designed by Pourya Zarini

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن