دبیر جامعه اسلامی دانشجویان واحد نجف‌آباد معرفی شد
مطلب ویژه

19 مهر 1396

در مراسمی با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد، دبیر جدید جامعه اسلامی دانشجویان این دانشگاه معرفی و از دبیر سابق قدردانی شد.

 

به گزارش پایگاه خبری دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد در آیین معرفی دبیر جدید تشکل جامعه اسلامی دانشجویان این دانشگاه گفت: «دکتر ولایتی بارها در سخنرانی های گفته است که سیاست های دانشگاه مبتنی بر توسعه فعالیت های فرهنگی است. از این رو تشکل های دانشجویی باید بکوشند تا در راستای نیل به این این هدف گام بردارند.»

مهران مجلسی از حمایت همه جانبه مسئولان دانشگاه از تشکل های دانشجویی خبر داد و خاطرنشان کرد: «اعضای تشکل های دانشجویی به ویژه تشکل های ارزشی و انقلابی باید روی حمایت همه جانبه مسئولان دانشگاه حساب ویژه ای باز کنند. لازمه برخی از کارهای فرهنگی تشکل ها، امکاناتی است که قطعا در اختیار آنها قرار خواهیم داد تا بتوانند بدون دغدغه به امور فرهنگی بپردازند.»

در پایان این مراسم از محمدرضا تاج الدین دبیر پیشین جامعه اسلامی دانشجویان نجف آباد قدردانی و رضا حدادی به عنوان دبیر جدید این تشکل دانشجویی معرفی شد.

1395© حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به اداره کل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد بوده و بازنشر مطالب آن فقط با ذکر منبع مجاز است.
Designed by Pourya Zarini

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن