پیام تسلیت دکتر فرهاد رهبر به مناسبت درگذشت عضو هیات علمی واحد نجف آباد
مطلب ویژه

15 مهر 1396

انا لله و انا الیه راجعون 
خاموش شدن شمعی نورانی از خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی نجف‌آباد؛ استاد ایمان و اخلاق؛ دکتر عباس نجار خدابخش (عضو هیات علمی دانشکده مهندسی برق) را خدمت خانواده محترم ایشان تسلیت عرض می کنیم.
ضمن دعوت از جامعه دانشگاهی، اساتید، کارکنان و دانشجویان گرانقدر جهت شرکت پرشور در مراسم یادبود آن عزیز سفر کرده، که روز یکشنبه ۱۶ مهرماه ساعت 9/30 الی 11/30 صبح در مسجد شهید غیوری دانشگاه برگزار خواهد شد، از خداوند یکتا رفع درجات آن بزرگوار در بهشت أعلا و مزید فضل و رحمت پروردگار بی همتا برایشان و طول عمر بازمانگان آن مرحوم همراه با سلامتی و حسن عاقبت خواهانیم.
اداره کل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی نجف‌آباد

پیام تسلیت دکتر رهبر:


خانواده محترم شادروان دکتر عباس نجار خدابخش


با اهداء سلام و تحیات
درگذشت مرحوم مغفور دکتر عباس نجار خدابخش عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد موجب تاسف و تاثر گردید
اینجانت این ضایعه را به شما و همکاران ایشان تسلیت گفته و از خداوند رحمان و غفار برای آن مرحوم رحمت و مغفرت و برای سایر بازماندگان صبر جزیل و سلامتی آرزومندم.

فرهاد رهبر
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی

1395© حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به اداره کل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد بوده و بازنشر مطالب آن فقط با ذکر منبع مجاز است.
Designed by Pourya Zarini

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن