مجلسی: تمام امکانات دانشگاه آزاد اسلامی برای استقبال از شرکت کنندگان مراسم شهید حججی به کار گرفته شده است
مطلب ویژه

05 مهر 1396

 

دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد، با ایجاد موکب برای پذیرایی از شرکت کنندگان در مراسم تشییع و تدفین شهید حججی آماده خدمت رسانی به مردم همیشه در صحنه نجف آباد است

به گزارش پایگاه خبری دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد، رئیس واحد نجف آباد با اشاره به آمادگی کامل تمام پرسنل این دانشگاه برای استقبال از شرکت کنندگان در مراسم استقبال، تشییع و تدفین شهید محسن حججی، گفت: «دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد با پیش بینی های لازم برای اسکان شرکت کنندگان در مراسم شهید حججی، اختصاص فضای مناسب جهت پارکینگ خودرو های شرکت کنندگان و ایجاد ایستگاه پذیرایی، به استقبال مراسم تشییع و تدفین شهید بزرگوار خواهد رفت.»

مجلسی افزود: «همچنین تیم پزشکی این واحد دانشگاهی در صورت نیاز آمادگی کامل برای ارائه خدمات بهداشتی و پزشکی به شرکت کنندگان را دارد.»

 متن پیام دکتر مهران مجلسی به مناسبت شهادت غرور آفرین شهید محسن حججی به این شرح است:

وَلا تَحسَبَنَّ الَّذينَ قُتِلوا في سَبيلِ اللَّهِ أَمواتًا  بَل أَحياءٌ عِندَ رَبِّهِم يُرزَقونَ

شهادت متاعی است که جان می طلبد واحرار را از اغیار جدا می سازد.نجف آباد، شهر شهیدان بلند آوازه و بی ادعا، بازهم گهواره عروج عاشقی شد که از قید جان گذشت تا براق عشق، او را به وادی عدم کشاند و این عدم یعنی دست یافتن به تمام اسرار عالم. دل مصفی شهید است که مجلای انوار قدسیه است. آری شهید پرتوی انوار قدس است و یار او جز قدوس نیست.
شهادت دلیر مرد عرصه جنگ و جهاد، مدافع غیور حرم اهل بیت(ع)، شهید محسن حججی را از طرف اعضای هیات رئیسه، استادان، کارکنان و دانشحویان دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد، به مردم شهید پرور شهرستان نجف آباد تبریک و تسلیت عرض نموده، برای خانواده این شهید با غیرت صبر جزیل از درگاه پروردگار منان خواستارم و از آحاد مردم همیشه در صحنه شهرستان نجف آباد به ویژه جامعه بزرگ فرهیختگان و دانشگاهیان دعوت می نمایم تا با حضور بی بدیل خود در مراسم استقبال، تشییع و تدوین این شهید عزیز حماسه ای پر شور بیافرینند.

 

1395© حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به اداره کل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد بوده و بازنشر مطالب آن فقط با ذکر منبع مجاز است.
Designed by Pourya Zarini

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن