درخشش دانشجویان پزشکی واحد نجف‌آباد در نهمین المپیاد پزشکی کشور

27 شهریور 1396

دانشجویان پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان تنها نمایندگان استان اصفهان موفق به کسب مدال برنز نهمین المپیاد علمی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی کشور شدند

 

به گزارش پایگاه خبری دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد، رئیس واحد نجف آباد در این باره گفت: «در نهمین المپیاد پزشکی دانشجویان سراسر کشور، از مجموع 10 مدال کسب شده توسط دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی، 2 مدال برنز سهم واحد نجف آباد شد.»

دکتر مهران مجلسی افزود: «در نهمین المپیاد علمی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی کشور، گروه بندی دانشجویان بر اساس مناطق آمایشی دهگانه بود و دانشجویان رشته های علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی به همراه دانشجویان سایر دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور در این گروه بندی حضور داشتند»

مجلسی با تبریک به آتوسا خسروی و علی اثنی عشری، دو مدال آور واحد نجف آباد، خاطر نشان کرد: «بدون شک کسب این مدال افتخار بزرگی به حساب می آید اما این پایان کار نیست. این موفقیت آغازی است برای تلاش بیشتر در حیطه پزشکی. این تازه اول راه است باید با کوشش و مجاهدت، دیگر قله های علمی را فتح کنند.»

1395© حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به اداره کل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد بوده و بازنشر مطالب آن فقط با ذکر منبع مجاز است.
Designed by Pourya Zarini

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن