آغاز کار بزرگترین گردهمایی فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی
مطلب ویژه

11 شهریور 1396

 

بزرگترین گردهمایی فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با قرائت پیام رئیس هیات موسس و امنای این دانشگاه در واحد نجف‌آباد آغاز به کار کرد.

 

به گزارش پایگاه خبری دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد، بیش از 1000 نفر از دانشجویان فعال در عرصه فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور در ضیافت فرهنگی شمیم بصیرت شرکت کرده‌اند.

نخستین ضیافت فرهنگی دانشجویان و فعالان عرصه فرهنگ دانشگاه آزاد اسلامی به همت معاونت فرهنگی این دانشگاه از امروز یازدهم شهریور به مدت یک هفته و به میزبانی واحد نجف آباد برگزار می شود و دانشجویان علاوه بر آشنایی با یکدیگر در جریان برنامه های فرهنگی سال جدید تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی قرار می‌گیرند.

در این دوره شخصیت های برجسته علمی و فرهنگی کشور از جمله حجت الاسلام والمسلمین قرائتی، حجت الاسلام خسروپناه، مهندس ضرغامی و دکتر محمد باقر خرمشاد حضور خواهند داشت و جلسات و کارگاه های مختلف و جذاب فرهنگی و برنامه های ورزشی و تفریحی برای شرکت کنندگان در این گردهمایی تدارک دیده شده است.

گردهمایی 6 روزه فعالان فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور برای نخستین بار برگزار می شود و فرصت بسیار مناسبی است تا به تحکیم پایه های فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی پرداخته شود.

شرکت کنندگان در این برنامه فرهنگی علاوه بر تعامل با یکدیگر در گارگاه های تخصصی از مباحث مطرح شده توسط استادان و سخنرانان مطرح کشور با محوریت موضوع های روز فرهنگی در کشور بهره مند می‌شوند.

تبیین سیاست های فرهنگی اجتماعی معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی، پرورش نخبگان فرهنگی، تحکیم پایه های فرهنگی و اعتقادی و مشارکت و هم افزایی دانشجویان، هماهنگی در اجرای برنامه های فرهنگی و دانشجویی در سال جدید تحصیلی و فعال کردن جریان های دانشجویی در زمینه های مختلف فرهنگی از اهداف اصلی این ضیافت بزرگ فرهنگی دانشجویی است.
شیعه شناسی، جریان شناسی، غرب شناسی، دانشگاه اسلامی و نقش دانشگاه آزاد، آتش به اختیار و فعالیت فرهنگی خودجوش، نگاه دینی به جمهوری اسلامی، خدمت رسای و حرکت برای محرومان، بررسی تحولات جهان و تاثیر آن بر ایران، چگونگی انجام یک کار فرهنگی اثرگذار، رسانه های نو و اثرگذاری، رسانه مکتوب انقلابی و لزوم فعالیت نشریاتی، محفل انس با قرآن، یادواره شهدای مدافع حرم و تجلیل از از خانواده شهیدان حججی و خرازی، محورهای اصلی ضیافت بزرگ شمیم بصیرت است.

 

 

1395© حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به اداره کل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد بوده و بازنشر مطالب آن فقط با ذکر منبع مجاز است.
Designed by Pourya Zarini

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن