دکترمجلسی خبر داد: نامگذاری یکی از بزرگترین مجموعه های فرهنگی دانشگاهی به نام شهید حججی
مطلب ویژه

10 شهریور 1396

 

پس از مکاتبه خانواده شهید محسن حججی مبنی بر تعدیل تصمیم دانشگاه آزاد اسلامی در خصوص تغییر نام واحد نجف آباد و نظر مساعد دکتر ولایتی رئیس هیات موسس و امنای دانشگاه آزاد اسلامی، مقرر شد یک مجموعه در دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد به نام این شهید بزرگوار نامگذاری شود

به گزارش پایگاه خبری دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد، دکتر مهران مجلسی رئیس واحد نجف آباد با اعلام این خبر گفت: «خانواده این شهید عزیز با بزرگواری و تواضع نسبت به مقام شامخ شهداء و ایثارگران ایران اسلامی به ویژه مردم متدین، انقلابی و شهیدپرور نجف آباد که تعداد زیادی از عزیزان خود را تقدیم اسلام و انقلاب نموده اند و همچنین تقدیر و تشکر از اقدام دانشگاه آزاد اسلامی در خصوص نامگذاری دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد به نام این شهید بزرگوار به جهت احترام و ادای دین به مردم متدین و خانواده های شهید پرور این منطقه، پیشنهاد تعدیل این تصمیم از دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد به یکی از واحدهای این مجموعه را ارائه کردند»

مجلسی افزود:«ضمن تقدیر از تواضع خانواده شهید حججی، مقرر شد یکی از بزرگ ترین مجموعه های فرهنگی دانشگاهی مشتمل بر سالن اجتماعات 1200نفری، چندین سالن کنفرانس جنبی و سالن نمایشگاه دائمی که در آینده ای نزدیک با حضور خانواده بزرگوار شهید محسن حججی افتتاح و مورد بهره برداری قرار میگیرد به نام پرآوازه این شهید بزرگوار متبرک شود»

وی خاطر نشان کرد:« دانشجویان، اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد آمادگی دارند تا دوشادوش مردم شهید پرور شهرستان نجف آباد در مراسم استقبال از پیکر مطهر این شهید والا مقام شرکت کند. همچنین برای پذیرایی و استقبال از شرکت کنندگان در این مراسم تمامی تمهیدات لازم اندیشیده شده تا افرادی که از خارج از استان اصفهان برای شرکت در این مراسم حضور پیدا خواهند کرد بتوانند از امکانات دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد استفاده کنند.»

 

1395© حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به اداره کل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد بوده و بازنشر مطالب آن فقط با ذکر منبع مجاز است.
Designed by Pourya Zarini

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن