مجلسی: دانش آموزان در بازدید از دانشگاه میتوانند افق های تحصیلی خود را ترسیم کنند+تصاویر
مطلب ویژه

27 فروردين 1396

 

بیش از هزار نفر از دانش آموزان دبیرستانی استان اصفهان به همت حوزه های برنامه ریزی، پژوهشی، آموزشی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد، از بخش های مختلف این دانشگاه بازدید کردند و به صورت عملی با  امکانات کارگاه ها و آزمایشگاه های این دانشگاه آشنا شدند.

به گزارش پایگاه خبری دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد، دکتر مهران مجلسی رئیس واحد نجف آباد در این باره به خبرنگار ما گفت:«بر اساس تفاهم نامه دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد با اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، در سه ماهه گذشته بیش از هزار و پانصد  نفر از دانش آموزان دبیرستانی در رشته های مختلف از کارگاه ها و آزمایشگاه های مجهز و به روز این دانشگاه بازدید کردند.»

مجلسی خاطر نشان کرد:« در این بازدید ها دانش آموزان با محیط دانشگاه آشنا شده و به درک درستی از این محیط عالی علمی دست پیدا می کنند. همچنین می توانند با شناخت کامل، افق های علمی خود را ترسیم کرده و در کیفیت آینده شغلی خود نقش بسزایی را ایفا کنند.»

وی افزود:«بازدید از مجموعه بزرگ ورزشی دانشگاه شامل سالن های فوتسال، والیبال، کشتی، زور خانه، بدنسازی، فوتبال و استخر، همچنین کارگاه های قالبسازی، CNC، مکیانیک خودرو، برق، ریخته گری، مدل سازی، طراحی لباس و پارچه، اتاق تشریح دانشکده پزشکی، مرکز تحقیقات مکانیک و مواد و همچنین کتابخانه مرکزی این دانشگاه از برنامه های بازدید دانش آموزان از دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد است که با ارائه توضیحات کامل به صورت تئوری و عملی با هر رشته تحصیلی به صورت جداگانه آشنا شدند.»

مهران مجلسی اظهار داشت:« دانش آموزان باید از همان ابتدا آینده تحصیلی خود را در ذهنشان ترسیم کنند تا بتوانند بر مبنای آن گام بردارند و به بالاترین مدارج تحصیلی دست پیدا کنند و این امر تنها با حضور و ارتباط آنها با دانشگاه میسر است. وسعت دید و درک دانش آموز نسبت به رشته تحصیلی و علاقه مندی های خود می تواند در میزان موفقیت او در دوران تحصیل در دانشگاه تاثیر فزاینده ای داشته باشد و این وظیفه ما و مسولان آموزشی مدارس است که دانش آموزان را به این سمت و سو سوق دهیم.»

 

تماشاخانه تصویر

1395© حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به اداره کل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد بوده و بازنشر مطالب آن فقط با ذکر منبع مجاز است.
Designed by Pourya Zarini

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن