بیش از 7200 مسافر نوروزی در واحد نجف‌آباد اسکان داده شدند
مطلب ویژه

20 فروردين 1396

رئیس واحد نجف‌آباد اظهار کرد: «سهم دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد از اسکان خانواده همکاران دانشگاه آزاد اسلامی در ایام نوروز 1534 خانوار بود که جمعا 7250 نفر اسکان داده شدند.»

به گزارش پایگاه خبری دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد، دکتر مهران مجلسی با اشاره به سفرهای نوروزی همکاران دانشگاه آزاد اسلامی گفت: «اسکان همکاران دانشگاه آزاد اسلامی که برای مسافرت نوروزی اصفهان را انتخاب کرده و یا از این مسیر برای سفر به سایر نقاط ایران پهناور عبور کردند را از چند روز قبل از عید نوروز آغاز کرده و توانستیم تا پایان تعطیلات نوروزی، در مجموع 1534 خانوار را در واحد نجف آباد اسکان دهیم.»

مجلسی با توجه به افزایش تعداد متقاضیان اسکان در واحد نجف آباد نسبت به سال گذشته، افزود: «امسال برنامه خوبی برای اسکان و تامین رفاه و آسایش میهمانان صورت گرفته بود.»

مهران مجلسی

وی خاطرنشان کرد: «با توجه به قدمت شهرستان نجف آباد و وجود آثار ماندگار تاریخی در این شهرعلاوه بر اسکان همکاران و خانواده آن ها، طبق هماهنگی که با شهرداری نجف‌آباد داشتیم، تور یک روزه گردشگری برای بازدید میهمانان از اماکن تفریحی و تاریخی شهرستان پیش بینی شده بود که مورد استقبال تعداد زیادی از همکاران واقع شد. همچنین بازدید از بازار صنایع دستی نجف آباد از دیگر برنامه‌های ستاد اسکان نوروزی این دانشگاه بود.»

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن