سید محمد امیری سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان شد
مطلب ویژه

28 تیر 1395

دکتر حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی طی حکمی سید محمد  امیری را به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان و واحد اصفهان (خوراسگان) منصوب کرد.

در حکم میرزاده خطاب به امیری آمده است: نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجربه جناب عالی به موجب این حکم به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان) و دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان منصوب می شوید.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در این حکم تاکید کرده است: بدیهی است همه واحدها و مراکز آموزشی استان اصفهان نیز زیر نظر جناب عالی اداره خواهد شد. امید است با توکل به خداوند متعال با صداقت کاری، امانت داری و قانونمندی در انجام امور محوله موفق باشید.

به گزارش آنا، دکتر احمدعلی فروغی ابری رئیس پیشین دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان (خوراسگان) بعد از حدود سه دهه، خرداد امسال از سمت خود استعفا کرده و دکتر پیام نجفی از سوی رئیس دانشگاه آزاداسلامی سرپرستی واحد اصفهان را تاکنون عهده دار بود.

امیری پیش از به مدت 17 سال ریاست واحد نجف آباد را عهده دار بود.

مراسم معارفه وی به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان و واحد اصفهان (خوراسگان) روز سه‌شنبه با حضور دکتر طه هاشمی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی وجمعی از مسئولان استان برگزار می شود.

دیدگاه‌ها   

# پاسخ: دکتر امیری سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان شدعلی دوروشی 1395-04-28 23:10
پس رئیس دانشگاه آزاد نجف آباد کی میشه؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# tabrikربانيان 1395-04-29 08:35
ضمن عرض تبريك خدمت جناب آقاي دكتر اميري و آرزوي سلامتي ايشان ، به همكاران واحد نجف آباد گوشزد مينمايد كه با جابجايي آقاي دكتر اميري تغييري در جايگاه دانشگاه بوجود نخواهد آمد و انتظار ميرود همانگونه كه تاكنون تلاشهاي بي وقفه در راستاي پيشبرد اهدف دانشگاه داشته اند و دانشگاه را به جايگاه جامع مستقل كشوري رسانده اند ، تلاش خود را مضاعف نموده و جهت رسيدن به اهداف عالي دانشگاه و ستاره بودن همچون گذشته ادامه دهند . اينجا مهد مردان مرد و جايگاه بزرگوارانيست كه از جاي جاي اين مرز و بوم گلچين شده اند .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# پاسخ: tabrikمدیر سایت 1395-04-30 09:42
با تشکر از شما همکار گرامی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن