واحد نجف‌آباد جایزه باران شد؛ درخشش محققان با کسب ۹ عنوان برتر جشنواره فرهیختگان
مطلب ویژه

04 خرداد 1395

 دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد با کسب بیشترین مقام برتر در چهارمین جشنواره فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی، گامی بلند در توسعه پژوهش محوری برداشت.

 به گزارش پایگاه خبری دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد، واحد نجف آباد که به تنهایی توانسته است 9 عنوان برتر چهارمین دوره جشنواره فرهیختگان را به خود اختصاص دهد، در بخش نمایشگاه نیز حضور فعال داشته و آیت الله هاشمی رفسنجانی در بازدید از غرفه این واحد دانشگاهی عملکرد و دستاوردهای علمی و پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد را تحسین کرد.

در مراسم تجلیل از برترین های جشنواره فرهیختگان، از حسین پورقاسم به عنوان پژوهشگر برتر در حوزه فنی و مهندسی،محمد حسین ندیمی به عنوان مولف کتاب برتر در حوزه فنی و مهندسی، شهاب کریمی نیا در گروه هنر و سید علی حسن‌زاده در گروه فنی و مهندسی به عنوان مولفان مقالات برتر، علی طغیانی مولف پایان نامه برتر پزشکی و غلامرضا قهاری به عنوان مولف رساله برتر دکترای  تخصصی تجلیل شد.
همچنین از علی امیری به عنوان مدیر مرکز رشد برتر، محسن عباسی به عنوان مدیر انجمن علمی برتر  و ایمان ابراهیم زاده  به عنوان مدیر مجموعه آزمایشگاههای برتر دانشگاه آزاد اسلامی  انتخاب و مورد تجلیل و تقدیر قرار گرفتند

 

 

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن