×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 857

تجهیزات دانشکده پرستاری و مامایی واحد نجف آباد را در هیچ واحدی مشاهده نکرده ام
مطلب ویژه

20 ارديبهشت 1395

رئیس کارگروه پزشکی و پیراپزشکی هیات موسس دانشگاه آزاد اسلامی به همراه اعضای این کارگروه، از دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد بازدید کردند.

 IMG 1691 3ed31

به گزارش پایگاه خبری دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد، سید جعفر حسین چی هدف از این بازدید را ارتقاء کیفیت آموزش و برطرف کردن مشکلات آموزشی عنوان کرد و گفت:" در این بازدید به بررسی کیفیت آموزش در این دانشکده پرداختیم همچنین با حضور در کلاس های درس و جلسه ای که رئیس و اعضای هیات علمی دانشکده در آن حضور داشتند، در جریان مشکلات موجود قرار گرفتیم"

 حسین چی در خصوص امکانات دانشکده پرستاری و مامایی واحد نجف آباد افزود:" در بازدید از دانشکده پرستاری و مامایی با فضای بسیار خوبی مواجه شدم. تجهیزات و امکاناتی که در اینجا وجود دارد را در هیچ واحدی مشاهده نکرده ام. کتابخانه کامل و مجهز در کنار فضای خوب آموزشی و تجهیزات به روز و کاربردی، باعث می شود تا دانشجویان این دانشکده از سطح بالای آموزشی برخوردار باشند."

تماشاخانه تصویر

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن