×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 857

چاپ کردن این صفحه

مدال طلای مسابقات مهارت ملی در رشته تراش CNC به واحد نجف‌آباد رسید
مطلب ویژه

31 فروردين 1395

 

 

 

دانشجوی مهندسی تکنولوژی ساخت و تولید دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد موفق شد در نخستین حضور خود در شانزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت، مدال طلای رشته تراش CNC را از آن خود کند. 

سینا زارعان، دانشجوی واحد نجف آباد درباره شرکت در این دوره از مسابقات به خبرنگار پایگاه خبری دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد گفت: «با شرکت در کارگاه‌های عملی که در دانشگاه برگزار می‌شد به این رشته علاقه‌مند شدم و پس از آن به مدت یک سال در سازمان فنی و حرفه‌ای اصفهان تحت آموزش بودم و توانستم در شانزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت در رقابت با ۱۲ نفر از بهترین‌های هر استان در این رشته، با پشت سر گذاشتن رقابای اصلی خود که از استان‌های سمنان و چهارمحال و بختیاری بودند، رتبه نخست این رشته را کسب کنم.»

زارعان میزبانی مسابقات که در مرکز تربیت مربی کرج برگزار شد را قابل قبول توصیف کرد و افزود: «میزبانی این دوره از مسابقات بسیار خوب، و سطح مسابقات هم بسیار بالا بود. افراد شرکت کننده بسیار نزدیک به هم رقابت می‌کردند و این نشان از سطح بالای مسابقات و میزان آمادگی شرکت کنندگان داشت.»


در متن تقدیرنامه سینا زارعان که توسط وزیر تعاون، کار و رفاه اجنماعی امضا شده آمده است:

جناب آقای سینا زارعان
افتخار آفرین عزیز
با سلام و صلوات بر حضرت محمد و آل محمد (ص)
بی‌تردید مسابقات ملی مهارت، عرصه ارزشمندی برای حضور فرزندان برومند جمهوری اسلامی ایران است که با نیروی ایمان، اراده و تلاش در مسیر پیشرفت و اعتلای کشور خویش گام نهاده و با حضور در عرصه‌های مهارتی در حماسه بزرگ توسعه کشور، نقش آفرینی می‌نمایند.
اکنون در آیین اختتامیه شانزدهمین مسابقات ملی مهارت، کسب رتبه اول و مدال طلا رشته تراش CNC را به شما افتخار آفرین عزیز تبریک گفته و برایتان آرزوی حضوری پر غرور، پر ثمر و ارزشمند در عرصه توسعه کشور را دارم.

از درگاه حضرت باریتعالی در فضای تدبیر و امید درخشش مقتدرانه و افتخار آمیز جوانان مصمم، پرتلاش و توانمند ایران اسلامی عزیز را در عرصه‌های رقابت ملی و جهانی آرزو مندم.
علی ربیعی
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی


موارد مرتبط

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن