تجلیل از منتخبین مسابقات فرهنگی و هنری واحد نجف آباد

17 اسفند 1394

نفرات بر‌تر مسابقات فرهنگی و هنری دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد، توسط ریاست و معاون فرهنگی و دانشجویی واحد نجف آباد تقدیر شدند.


به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از نجف آباد، در مراسمی که با حضور رئیس و معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد برگزار شد، از نفرات بر‌تر مسابقات فرهنگی هنری در رشته‌های پویا نمایی، مشبک، فیلمنامه نویسی، معرق، نقاشی خط، شعر و... تقدیر شد
سید محمد امیری در گفت‌و‌گو با خبرنگار آنا در خصوص برگزاری این دوره از مسابقات گفت: «در جشنواره این مسابقات که در آذر ماه سال جاری به میزبانی تبریز برگزار شد، استادان و دانشجویان واحد نجف آباد موفق شدند در ۹ رشته هنری در سطح کشور مقام بر‌تر را از آن خود کنند. واحد نجف آباد تنها واحدی است که بیشترین رتبه‌های بر‌تر این مسابقات را به خود اختصاص داده است.»
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد استقبال استادان و دانشجویان از موضوعاتی همچون نماز و قرآن و عترت را کم نظیر خواند و افزود: «حضور بیشترین شرکت کننده در مسابقات قرآن و عترت در واحد نجف آباد اتفاق بزرگی است. این رکورد سالهاست که در اختیار دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد است. این قبیل اتفاقات را باید به بهترین شکل اطلاع رسانی کرد، تا دشمنان و مغرضین فکر نکنند که جوانان و دانشجویان ما با مسائل دینی و اعتقادی بیگانه‌اند و از این مسیر دور شده‌اند.»
امیری آثار ارائه شده در این مسابقات را ارزشمند توصیف کرد و ادامه داد: «باید به شکلی برنامه ریزی کنیم که این آثار فاخر و ارزشمند هنری را در نمایشگاه‌هایی برای بازدید عموم به نمایش بگذاریم تا همه به توانایی‌های بالای هنری دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد پی ببرند.»

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن