برگزاری نخستین جلسه شورای سیاستگذاری سما واحد نجف آباد

06 اسفند 1394

نخستین جلسه شورای سیاستگذاری سما واحد نجف آباد با قرائت پیام تقدیر ریاست سازمان سما از مرکز آموزشی و فرهنگی سما نجف آباد برگزار شد.

در این جلسه که با حضور سیدمحمد امیری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد ، محمدحسن قائدیها مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان همراه بود، اسداله خاکی دبیر شورا، ضمن ابراز خرسندی از حمایت های رئیس دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد و با تاکید بر بهره مندی مجموعه سما نجف آباد از امکانات واحد دانشگاهی گفت: «تلاش داریم انتظارات و خواسته های دانشگاه را برای تحقق مدارس نمونه با همدلی و هماهنگی مطلوب محقق سازیم و از شورای سیاستگذاری می خواهیم تا هدایتگر این حرکت باشد.»

سپس سیدمحمد امیری رئیس شوراي سياستگذاري سما نجف آباد با تاکید بر متفاوت بودن مدارس سما از سایر مدارس گفت: «باید به رسالت خاص آموزش و پرورش حساس باشیم و با اجرای ایده های نو و روشهای نوین که در دنیا مطرح است، در این حوزه یک کار ماندگار برای کشور انجام دهیم.»

در ادامه محمدحسن قائدیها مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان ضمن قدردانی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد و مجموعه سما بابت همراهی و تعاملات مثبت با آموزش و پرورش استان گفت: «با توجه به جایگاه بین المللی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد ، مدارس و آموزشکده سمای این مرکز نیز قابلیت استقلال در شورای سیاستگذاری را دارد.»

وی با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری برای کمک همه ی دستگاهها به آموزش و پرورش از مساعدت و یاری مجموعه سما با ویژگی ها و توانمندی بالا، تشکر کرد و از اشتیاق آموزش و پرورش در استفاده از این توانمندی خبر داد. قائدی ها افزود:«در مدارس دیگر کمتر شاهد اینگونه اقدامات بوده ایم.»پس از آن اعضاء وارد دستور کار جلسه شدند و موارد مطرح شده به تصویب رسید.

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن