با حضور دانشگاهیان صورت گرفت؛ گشایش مرکز ارائه خدمات پژوهشی در نجف‌آباد/ ویرایش و بازنویسی متون مقالات انگلیسی
مطلب ویژه

04 مرداد 1401

مرکز خدمات پژوهشی به‌منظور ارائه خدمات پژوهشی مطلوب‌تر به اعضای هیئت علمی و دانشجویان در نجف‌آباد گشایش یافت.

 

دکترمریم مقیمیان مدیر خدمات پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد در گفت‌وگو با روابط عمومی واحدنجف‌آباد اظهار کرد: به‌منظور ارائه خدمات پژوهشی مطلوب‌تر به اعضای هیئت علمی و دانشجویان و با توجه به نیاز این قشر فرهیخته به ترجمه و ویرایش متون نگارش شده به زبان انگلیسی و انجام تحلیل آماری داده‌های علمی، مرکز خدمات پژوهشی در این واحد دانشگاهی گشایش یافت.

وی افزود: راه‌اندازی یک مرکز ویژه برای انجام خدمات پژوهشی اعم از ویرایش متون نگارش شده به زبان انگلیسی، ترجمه متون از فارسی به انگلیسی و بالعکس و انجام تحلیل آماری داده‌های علمی می‌تواند بازوی قدرتمندی برای دفتر گسترش علم در راستای نیل به اهداف مربوط باشد.

مدیر خدمات پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد عنوان کرد: با توجه به ضرورت گسترش علم و چاپ مقالات باکیفیت علمی از طرف اعضای هیئت علمی دانشگاه و دانشجویان تحصیلات تکمیلی با توجه به اینکه این قشر فرهیخته در رشته تحصیلی و پژوهشی خود مهارت‌های لازم را دارا هستند؛ اما بعضاً در نگارش صحیح یافته‌های پژوهشی خود به زبان انگلیسی و متناسب با ساختار مجلات علمی و انجام تحلیل‌های آماری با مشکلاتی مواجه بوده که خدمات ارائه‌شده در این مرکز می‌تواند در ارتقای کیفی نشر علم کمک کننده باشد.

دکترمقیمیان گفت: مرکز خدمات پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد با همکاری پژوهشگران برجسته در هر حیطه پژوهشی و ویراستاران و مترجمان زبده می‌تواند ویرایش و بازنویسی متون مقالات انگلیسی اعضای هیئت علمی دانشگاه و دانشجویان تحصیلات تکمیلی را به بهترین نحو انجام دهد.

وی خدمات ویرایش، ترجمه، پارافریز (بازنویسی)، بررسی اصالت‌سنجی و همپوشانی، فرمت بندی فایل‌های مقالات و پایان‌نامه‌ها، مشاوره آماری و تحلیل داده‌ها، ویرایش بخش لاتین رساله و پایان‌نامه‌ها را ازجمله خدمات قابل ارائه توسط مرکز مرکز خدمات پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد برشمرد.

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن