با حضور دکتر علمائی؛ اجلاس سراسری رؤسای شوراهای تخصصی آموزشی استان‌های دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد
مطلب ویژه

19 دی 1400

شانزدهمین دوره اجلاس سراسری رؤسای شوراهای تخصصی آموزشی استان‌های دانشگاه آزاد اسلامی با حضور معاون علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی در واحد نجف آباد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی واحد نجف آباد، شانزدهمین دوره اجلاس سراسری روسای شوراهای تخصصی آموزشی استان‌های دانشگاه آزاد اسلامی با تشکیل دو کمیسیون تخصصی و چهار محور اصلی، به میزبانی واحد نجف آباد برگزار شد.

دکتر جواد علمایی معاون علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی در این اجلاس گفت: تبیین بخشنامه‌ها و دستورالعمل‌هایی که از سوی سازمان مرکزی به استان های دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ می شود و همچنین جمع آوری نظرات معاونان آموزشی که مبنای صدور بخشنامه های آتی است، از مهم ترین اهداف برگزاری این گردهمایی است.

وی از برگزاری کلاس های حضوری دروس عملی خبر داد و گفت: در بحث آموزش، به ترکیبی از برگزاری کلاس ها به صورت مجازی و حضوری رسیده ایم.

معاون علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: در شرایط پاندمی کرونا، ناچار بودیم آموزش را در بستر فضای مجازی ارائه دهیم، ولی اکنون می توانیم دروسی را در این بستر ارائه کنیم که جنبه عملی و مهارت ورزی نداشته باشند. دروس عملی باید به صورت حضوری برگزار شوند. همچنین بحث مهارت ورزی در مدارس مهارتی و به صورت کاملاً حضوری انجام می شود.

وی دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای نجف آباد و اصفهان را از پیشگامان طرح پویش دانست و افزود:‌ در طرح پویش دانشجویان ما همزمان با تحصیل، در محیط های کار مهارت های لازم را کسب می کنند. در واقع با توجه به تفاهم نامه های موجود،‌ دانشجوی ما پس از فارغ التحصیلی به صورت تضمین شده وارد بازار کار و اشتغال می شود.

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن