در هجدهمین دوره صورت گرفت؛ برتری رساله دانش‌آموخته دانشگاه آزاد اسلامی در کنفرانس مهندسی صنایع
مطلب ویژه

04 دی 1400

دانش‌آموخته مقطع دکتری رشته مهندسی صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد موفق به کسب عنوان رساله برتر با نگاه کاربردی در هجدهمین کنفرانس بین‌المللی مهندسی صنایع شد.

به گزارش روابط عمومي واحدنجف‌آباد، وحید روح‌العلم دانش‌آموخته مقطع دکتری رشته مهندسی صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد در هجدهمین کنفرانس بین‌المللی مهندسی صنایع و سومین جشنواره برگزیدگان انجمن مهندسی صنایع ایران با راهنمایی عباس شیخ ابومسعودی موفق به کسب عنوان رساله برتر با نگاه کاربردی شد.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد در این‌باره اظهار کرد: رساله دانش‌آموخته مقطع دکتری رشته مهندسی صنایع این دانشگاه با عنوان «طراحی الگویی درمدیریت ادعا، جهت کنترل ریسک تأخیرات و آنالیز نتیجه محورآن و تعیین سهم قصور ذی‌نفعان، مبتنی بر واریــانس و درجه اهمیت، مورد مطالعه شرکت فولاد مبارکه» انجام پذیرفته و در این ارتباط تعداد هفت مقاله دارای نوآوری ویژه جهانی در حوزه مدیریت پروژه از این رساله استخراج شده است.

فرید نعیمی بیان کرد: در این میان سهم ژورنال‌های معتبر خارجی (ISI-JCR) با سطح علمی Q۱ و Q۲ و با ضرایب تاثیر به ترتیب ۲/۶ ، ۵/۵ و ۷/۲ و ۶/۲ تعداد چهار (۴) مقاله، سهم ژورنال‌های معتبر داخلی انگلیسی (علمی پژوهشی) تعداد دو مقاله و یک مقاله آن نیز عنوان مقاله بــرتــر و منتخب کنفرانـس بین‌المللی Data Envelopment Analysis شیراز را به‌خود اختصاص داد.

وی یادآور شد: کتاب انگلیسی حاصل از این رساله دکتری نیز مورد تائید یک نشریه معتبر جهانی واقع شده و در دست انتشار است.

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن