رئیس دانشکده پرستاری واحد نجف‌آباد خبر داد؛ آغاز فعالیت سامانه ثبت‌ نام از داوطلبان در مراکز مراقبتی کووید- ۱۹
مطلب ویژه

10 شهریور 1400

رئیس دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد از آغاز فعالیت سامانه ثبت‌ نام از داوطلبان فعالیت در مراکز مراقبتی کووید- ۱۹در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد.

دكترراضیه امینی در گفت‌وگو با روابط عمومي واحدنجف‌آباد عنوان کرد: از ابتدای شروع همه‌گیری کووید ۱۹دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد به‌منظور انجام‌وظیفه و رسالت خویش، همراه و در کنار کادر درمان در حال فعالیت بوده است.

وی افزود: در این راستا دانشجویان دانشکده پرستاری و مامایی با حضور داوطلبانه در عرصه‌های بالینی به کمک کادر درمان شتافته‌اند.

رئیس دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد ادامه داد: از ابتدای همه‌گیری این بیماری تاکنون نزدیک به ۵۰نفر از دانشجویان پرستاری در بیمارستان‌های وابسته به دانشگاه علوم پزشکی در سطح استان در کنار کادر درمان به بیماران نیازمند خدمت‌رسانی کرده‌اند.

2 77488

دكترامینی افزود: حدود ۸۰نفر از دانشجویان دانشکده به‌صورت داوطلبانه در سانترهای واکسیناسیون در استان اصفهان در حال امداد و کمک‌رسانی به افراد هستند.

رئیس دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه آزاد اسلامی نجف‌آباد گفت: فداکاری و کمک‌های جهادی دانشجویان عرصه سلامت هیچ‌گاه از اذهان پاک نمی‌شود و با توجه به تداوم بحران در استان و اعلام وضعیت اضطرار چشم‌انتظار کمک‌ها و همکاری دانشجویان توانمند هستیم.

وی با ابراز آرزوی گذر از این دوران سخت اظهار کرد: در همین ارتباط سامانه داوطلبان فعالیت در مراکز مراقبتی کووید ۱۹فعال‌شده است که دانشجویان می‌توانند با مراجعه به سایت مرکز به آدرس yavaran.mui.ac.ir با تکمیل فرم مربوطه آمادگی خود را برای فعالیت‌های مراقبتی کووید ۱۹اعلام کنند.

 

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن