پیام تسلیت رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد به مناسبت درگذشت مرحوم دکتر فیروز نجفی
مطلب ویژه

31 مرداد 1400

 

در پی درگذشت دکتر فیروز نجفی عضو هیات علمی گروه معارف اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد دکتر امیررضا نقش رئیس واحد پیام تسلیتی صادر نمود.

متن این پیام به شرح زیر است:بسم الله الرحمن الرحیم
إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّـا إِلَیْهِ رَاجِعونَخبر درگذشت استاد فرهیخته دکتر فیروز نجفی عضو هیات علمی گروه معارف اسلامی و مدیر کل سابق حراست دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد موجب تاسف و تاثر عمیق شد و جامعه علمی و دانشگاهی را به سوگ نشاند. استاد فیروز نجفی عمری را به خدمت در دانشگاه و تربیت دانشجویان این مرز و بوم سپری و زندگی شرافتمندانه خود را وقف معلمی نمود.

هرچند تحمل این مصیبت و غم جانکاه برای خانواده بزرگوار ایشان و دوستان و همکاران دانشگاهی سخت است، لیکن ان شا الله به حرمت ماه محرم لطف و رحمت الهی شامل حال این عزیز می شود و با اولیای الهی محشور خواهد شد.

اینجانب از طرف خود و به نمایندگی از اعضای هیات رئيسه، اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد درگذشت این استاد فرهیخته را به خانواده ایشان و خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی بخصوص اساتيد، كاركنان و دانشجويان تسلیت عرض نموده و رحمت و غفران الهی را برای آن مرحوم و صبر جزیل را برای بازماندگان خواستارم.


دکتر امیررضا نقش
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی
واحد نجف آباد

 

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن