با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی انجام شد؛برگزاری آزمون جامع دکتری با حضور ۲۴۹متقاضی در دانشگاه آزاد اسلامی نجف‌آباد
مطلب ویژه

10 مرداد 1400

آزمون جامع دانشجویان دوره دکتری دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد با حضور ۲۴۹متقاضی برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومي واحدنجف‌آباد، آزمون جامع دانشجویان دکتری نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۰-۹۹با تعداد ۲۴۹متقاضی در همه رشته‌های علوم انسانی، فنی مهندسی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد با رعایت کامل آیین‌نامه مربوط و شیوه‌نامه بهداشتی برگزار شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد با حضور در حوزه‌ها و بازدید از روند برگزاری آزمون اظهار کرد: این واحد دانشگاهی در این دوره از آزمون جامع با رعایت کامل آیین‌نامه مربوطه و بخشنامه طرح تعاون و رعایت کامل شیوه‌نامه بهداشتی میزبان ۲۴۹نفراز دانشجویان مقطع دکتری در رشته‌های علوم انسانی، فنی مهندسی در بخش کتبی بوده است.

دكترامیررضا نقش افزود: بخش کتبی آزمون جامع دکتری به‌صورت حضوری طبق بخشنامه سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی درباره نحوه برگزاری بخش‌های کتبی و شفاهی آزمون جامع دکتری برگزار شد و دانشجویان با استناد به بخشنامه طرح تعاون، واحد دانشگاهی محل سکونت خود را به‌عنوان محل برگزاری آزمون کتبی انتخاب کردند و بخش شفاهی آزمون جامع دکتری به‌صورت غیرحضوری(مجازی) از طریق سامانه مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه طبق برنامه زمان‌بندی اعلام‌شده، برگزار شد.

وی اضافه کرد: با توجه به بخشنامه طرح تعاون تعداد ۵۱نفر از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد از بخشنامه طرح تعاون استفاده کرده و همزمان با برگزاری در این واحد دانشگاهی در شهرها و محل سکونت خود در امتحان شرکت کردند. این واحد دانشگاهی به‌عنوان یکی از برترین واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی کشور، ارتقای کیفیت در همه ابعاد به‌ویژه آموزش و پژوهش را به یکی از اولویت‌های مهم خود قرار داده و تلاش می‌کند پژوهش‌های تحصیلات تکمیلی به سمت مسئله محور، هدفمند و کاربردی سوق داده شود.

 

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن