دكترنقش تأکید کرد؛ضرورت استفاده از بسترهای فناوری اطلاعات در پساکرونا
مطلب ویژه

11 مرداد 1400

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد عنوان کرد: با توجه به فراگیری ویروس کرونا در جهان، مراکز آموزشی بزرگ دنیا به فکر استفاده از بسترهای فناوری اطلاعات در دوران پساکرونا افتاده‌اند

.

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از نجف‌آباد، دكترامیررضا نقش درهجدهمین جلسه شورای نظارت و هماهنگی سمای دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد با اشاره به نزدیک بودن آغاز سال تحصیلی جدید و احتمال بازگشایی دانشگاه‌ها و مدارس به صورت حضوری بر لزوم ایجاد تغییر در شرایط به نسبت دو سال گذشته تأکید کرد و گفت: با توجه به ارائه آموزش‌ها به صورت مجازی در سه ترم تحصیلی گذشته باید با انجام پیش‌بینی‌های لازم آمادگی مطلوب برای شروع سال تحصیلی ایجاد شود.

وی با تأکید بر لزوم تبدیل تهدید ویروس کرونا به فرصت بیان کرد: در شرایط ایجاد شده به‌واسطه فراگیری ویروس کرونا، تجربیات گرانبهایی به دست آمد و در این راستا باید الگوهای آموزشی در کشور نسبت به گذشته تغییر پیدا کند و نوآوری‌هایی در آموزش رقم بخورد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد اضافه کرد: با توجه به فراگیری ویروس کرونا در جهان و چالش‌ها و تهدیدهای مرتبط با آن، مراکز آموزشی بزرگ دنیا به فکر استفاده از بسترهای فناوری اطلاعات در دوران پساکرونا افتاده‌اند.

دكترنقش مطرح کرد: استفاده از بسترهای فناوری اطلاعات به‌عنوان یک فرصتی که از دل تهدید بیرون آمده، می‌تواند به صورت یک تحقیق و پژوهش در نظر گرفته شود که باید از جانب متولیان آموزش کشور در راستای ارتقاء و نوآوری در آموزش و پژوهش مورد توجه قرار گیرد.

 

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن