براساس ارزیابی‌ فعالیت‌ها در سال 99؛ حراست دانشگاه آزاد اسلامی نجف‌آباد برتر کشوری شد
مطلب ویژه

23 تیر 1400

مدیرکل حراست دانشگاه آزاد اسلامی واحد مستقل نجف‌آباد گفت: براساس ارزیابی‌های صورت گرفته از سوی مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی، حراست واحد نجف‌آباد به عنوان یکی از 5 حراست برتر دانشگاه آزاد اسلامی در سال 1399 شناخته شد.

 

حسن نریمانی در گفت‌وگو با روابط عمومي واحدنجف‌آباد، حراست را پشتوانه‌ای محکم برای سلامت جامعه اداری دانست و عمل به احکام و موازین شرعی در تمام امور، تکریم ارباب رجوع وحفظ آبرو و اسرار آنها، حفاظت و صیانت از کارکنان، دانشجویان و منابع سازمان در برابر آسیب‌ها و تهدیدهای احتمالی و ارائه مشاوره و اطلاع رسانی به‌موقع از وضعیت موجود به مقام ارشد دانشگاه و سایر مراجع ذی‌ربط را از جمله وظایف مهم و خطیر حراست دانست.

وی برتری حراست واحد مستقل نجف‌آباد را نشان از تلاش بی وقفه، مسئولیت پذیری، تعهد ، همدلی و همکاری کارکنان حراست و زیرمجموعه آن، اداره حفاظت فیزیکی دانشگاه دانست و گفت: بی‌تردید تحقق بخش قابل‌توجهی از اهداف سازمانی مرهون زحمات بی‌دریغ کارکنان، استادان و دانشجویان مسئولیت‌پذیر، کوشا و توانمند این واحد دانشگاهی است.

مدیرکل حراست دانشگاه آزاد اسلامی واحد مستقل نجف‌آباد برگزاری دوره‌های آموزشی برای کارکنان حراست، استادان هیئت علمی، کارکنان در زمینه‌های مختلف از جمله جاسوسی و تخلیه تلفنی، امنیت سفرهای خارجی، آسیب‌های شبکه‌های مجازی و کلاهبرداری تلفنی، پیشگیری مواد مخدر، پدافند غیرعامل، آموزش‌های ایمنی و آتش‌نشانی را یادآور شد و افزود: هرچقدر شناخت و آگاهی کارکنان به موارد حفاظتی بیشتر شود به همان نسبت ضریب خطاهای آگاهانه و ناآگاهانه کارکنان و اساتید، کاهش خواهد یافت.

نریمانی با بیان اینکه اداره کل حراست دانشگاه آزاداسلامی واحد نجف آباد در سال‌های 97 و 98 نیز موفق به کسب رتبه برتر حراست در بین دستگاه‌های اجرایی استان اصفهان شد از اقدام همکاران در حوزه حراست و حفاظت فیزیکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد تمجید کرد.

 

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن