دكترنقش اعلام کرد؛ صدور مجوز راه‌اندازی مقطع كارشناسي ناپيوسته رشته مامایی در دانشگاه آزاد اسلامی نجف‌آباد
مطلب ویژه

20 تیر 1400

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد اعلام کرد: مجوز راه‌اندازی رشته مامایی (مقطع کارشناسی ناپیوسته) در این دانشگاه صادر شد.

 

دكترامیررضا نقش در گفت‌وگو با روابط عمومي واحد نجف‌آباد اظهار کرد که به استناد رأی صادره در جلسه شورای گسترش دانشگاه‌های علوم پزشکی با راه‌اندازی رشته کارشناسی ناپیوسته مامایی (کاردانی به کارشناسی) در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد موافقت شد.

وی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد از طریق آزمون سراسری دانشجو می‌پذیرد، اضافه کرد: دانشکده پرستاری و مامایی در مقاطع (کارشناسی، کارشناسی ارشد) با ۲۲عضو هیئت‌علمی تمام‌وقت اکنون با ۶۲۱دانشجوی در حال تحصیل فعالیت می‌کند و تاکنون ۳هزار و ۲۸نفر از این دانشکده فارغ‌التحصیل شده‌اند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد یادآور شد: دانشکده پرستاری و مامایی با برگزاری همایش‌ها و کنفرانس‌های تخصصی در سطح ملی در حال تبدیل به قطب علمی میان دانشگاه‌های استان و کشور است، امیدواریم با فعال‌سازی این رشته در مقطع کارشناسی ناپیوسته (کاردانی به کارشناسی ) گام بزرگی در راستای ارتقا کیفیت سلامت در منطقه برداریم.

 

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن