دكترنقش خبرداد؛ پذیرایی دانشگاه آزاد اسلامی نجف‌آباد از ۵هزار داوطلب کنکور ۱۴۰۰
مطلب ویژه

15 تیر 1400

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد گفت: این دانشگاه به مدت چهار روز میزبان ۵هزار داوطلب آزمون سراسری ۱۴۰۰در ۲۱حوزه امتحانی با رعایت کامل شیوه‌ نامه‌های بهداشتی بود.

دكترامیررضا نقش در حاشیه بازدید از حوزه‌های برگزاری آزمون سراسری در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا در نجف‌آباد اظهار کرد که آزمون سراسری ۱۴۰۰در ۲۱حوزه امتحانی با رعایت کامل شیوه‌نامه‌های بهداشتی، مطابق دستورالعمل سازمان سنجش آموزش کشور و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به مدت چهار روز در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد با حضور ۵هزار داوطلب برگزار شد.

وی گفت: در راستای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و رعایت فاصله‌گذاری میان شرکت‌کنندگان با درنظرگرفتن فضای فیزیکی مناسب و رعایت کامل دستورالعمل بهداشتی، شرایط مناسبی برای رقابت میان داوطلبان فراهم شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد با تأکید بر ضرورت رعایت کامل نکات بهداشتی ازسوی داوطلبان شرکت‌کننده درآزمون سراسری و برگزارکنندگان بیان کرد: نکات بهداشتی و پیش‌بینی ضدعفونی کامل حوزه‌های امتحانی قبل و بعد از آزمون برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا در دستور کار حوزه‌ها قرار داشت و انجام شد.

دكترنقش یادآور شد: حدود ۵هزار نفر از داوطلبان آزمون گروه‌های آزمایشی هنر، علوم ریاضی و فنی، علوم انسانی، علوم تجربی و زبان‌های خارجه در چهار روز در حوزه امتحانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد به رقابت پرداختند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد افزود: بالغ بر 150 نفر از همکاران به عنوان عوامل اجرایی در برگزاری مطلوب و شایسته این آزمون همکاری داشته و تمام تلاش عوامل اجرایی و حفاظتی، برگزاری توأم با آرامش و بدون اضطراب آزمون‌ها با انجام تمهیدات و پیش‌بینی‌های لازم بود.

 

تماشاخانه تصویر

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن