دكترنقش اظهارداشت: هوش سیاسی دانشگاهیان ۲۸خرداد به نمایش گذاشته می‌شود
مطلب ویژه

27 خرداد 1400

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد گفت: نخبگان دانشگاهی با هوشمندی سیاسی و نگاه همه‌جانبه همراه با زمان‌شناسی در انتخابات ۲۸خرداد شرکت خواهند کرد.

دكترامیررضا نقش درگفتگو با روابط عمومي واحدنجف‌آباد با تأکید بر لزوم مشارکت حداکثری در انتخابات ۱۴۰۰اظهار کرد: شرکت در انتخابات تکلیفی است که برعهده مردم ایران گذاشته شده و این در حالی است که امروز دشمن تلاش خود را انجام می‌دهد تا مردم را از شرکت در انتخابات منصرف کند و نباید اجازه دهیم دشمن به اهداف خود برسد.

وی اضافه کرد: شرکت در انتخابات به‌عنوان یک رویداد سیاسی و اجتماعی مهم و تأثیرگذار است؛ چراکه از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون حضور مردم در انتخابات بهترین جلوه مردم‌سالاری دینی را به نمایش گذاشته است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد، شرکت در انتخابات را حق مردم عنوان کرد و گفت: برای داشتن کشوری مقتدر و قدرتمند باید در انتخابات مشارکت حداکثری داشته باشیم؛ چراکه انتخابات پرشور، امنیت ملی را به همراه دارد و با این کار استقلال نظام را حفظ و اتحاد مردم ایران را به دشمنان نشان خواهیم داد.

دكترنقش گفت: نخبگان دانشگاهی با هوشمندی سیاسی و نگاه همه‌جانبه همراه با زمان‌شناسی در انتخابات ۲۸خرداد شرکت خواهند کرد و هوش سیاسی خود را به نمایش خواهند گذاشت.

وی تأکید کرد: سکوت و انفعال در چنین شرایطی فقط به نقشه‌های شوم دشمن کمک خواهد کرد؛ البته در وضعیت فعلی مسائل و مشکلات فراون داخلی داریم که باید اصلاح شود؛ اما حضور نیافتن در انتخابات نه‌تنها این مشکلات را کم نمی‌کند؛ بلکه دشمن را در رسیدن به اهدافش یاری خواهد کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد تشریح کرد: رئیس‌ جمهور منتخب ملت در شرایط کنونی در بُعد اقتصادی به‌خصوص اقتصاد مبتنی بر دانش و فناوری و هم در ابعاد سیاسی و فرهنگی اعم از سیاست خارجی و سیاست داخلی برنامه منسجم داشته باشد. همچنان که تغییر رویکرد مدیریتی از مدیریت سنتی و گذشته نگر به مدیریت جهادی، انقلابی و آینده نگر یک اولویت بسیار مهم در حوزه اجراست.

دكترنقش تأکیدکرد: تقاضای من از استادان، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحدنجف‌آباد و ملت ایران اسلامی آن است که برای توسعه و پیشرفت کشور در سایه چشم‌انداز امیدبخش بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی همگام باشند.

 

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن