دکترامینی خبر داد؛ آغاز واکسیناسیون دانشجویان کارورزی رشته‌های پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی نجف‌آباد
مطلب ویژه

27 فروردين 1400

رئیس دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد گفت: واکسیناسیون نخستین گروه از دانشجویان رشته‌های پزشکی، پرستاری و مامایی با اولویت دانشجویان حاضر در بخش ICU بیمارستان‌های غرضی و شریعتی اصفهان صورت گرفت.

 

دکترراضیه امینی در گفت‌وگو با روابط عمومی واحدنجف‌آباد با اشاره به آغاز واکسیناسیون نخستین گروه از دانشجویان رشته‌های پزشکی، پرستاری و مامایی با اولویت دانشجویان حاضر در بخش ICU بیمارستان‌های غرضی و شریعتی اصفهان اظهار کرد: دانشجویان گروه پزشکی و پرستاری مامایی یکی از گروه‌های پرخطر در بحران کرونا بوده و حفظ سلامت دانشجویان دوره‌های آموزش بالینی به‌عنوان یکی از دغدغه‌های اصلی دانشکده‌های علوم پزشکی از ابتدای شیوع بیماری کرونا مورد نظر مسئولان بوده است.

وی، اولویت دریافت واکسن را برای کارکنان خط مقدم ارائه خدمات به بیماران مبتلا به کرونا دانست و با اشاره به رایزنی‌ها و هماهنگی‌های لازم برای اختصاص سهمیه به دانشجویان علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد گفت: با پیگیری‌های مکرر اولویت به دانشجویان پرستاری که در حال گذراندن دوره بالینی در بخش مراقبت‌های ویژه هستند تخصیص یافت.

2 93f98

رئیس دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد به اختصاص سهمیه واکسن به دانشجویان پزشکی، پرستاری و مامایی به‌صورت هفتگی تا کامل شدن واکسیناسیون دانشجویان اشاره کرد و افزود: در مرحله نخست با در نظر گرفتن اولویت‌ها ۳۰ نفر از دانشجویان و همکاران هیئت علمی داوطلب با واکسن اسپوتنیک روسیه در محل بیمارستان شریعتی و غرضی اصفهان واکسینه شدند.

 

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن