با حضور ۲۴ تیم دانشجویی انجام شد؛ جزئیاتی از مسابقات کرسی‌های آزاداندیشی در دانشگاه آزاد اسلامی نجف‌آباد
مطلب ویژه

20 فروردين 1400

نخستین رویداد ملی رقابت تیم‌های دانشجویی در کرسی‌های آزاداندیشی با ۲۴ تیم در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی واحدنجف‌آباد، نخستین رویداد ملی رقابت تیم‌های دانشجویی در کرسی‌های آزاداندیشی با حضور ۲۴ تیم مختلف دانشجویی به‌صورت حضوری و با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد با موضوعات گوناگونی در ۶ بخش سیاسی، فرهنگی، سلامت، هنرومعماری، اقتصادی و اجتماعی به روش بحث و مناظره بین دو گروه موافق و منتقد برگزار شد.

تیم‌های دانشجویی در کرسی‌های آزاداندیشی در موضوعات گوناگون به رقابت پرداختند و مباحث مطرح‌شده بین گروهای دانشجویی با حضور کارشناسان و داوران اعضای هیئت علمی دانشگاه مورد ارزیابی و داوری قرار گرفت که در نهایت هشت تیم منتخب به مرحله کشوری راه پیدا کردند.

924106 435a8

حجت‌الاسلام مجید میرزایی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد در حاشیه این رقابت‌ها اظهار کرد: برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی از ضروریات مسیر تحول در علوم انسانی است و همواره مقام معظم رهبری بر اجرای صحیح آن در دانشگاه‌ها تأکید داشته‌اند و دانشگاه آزاد اسلامی در این راستا حرکت‌های بسیار خوبی انجام داده و امیدواریم با از بین رفتن ویروس کرونا شاهد حضور پرشور بیشتر دانشجویان در این عرصه باشیم.

به گزارش روابط عمومی واحدنجف آباد، تیم‌های منتخب با موضوعات مشروحه زیر به مرحله کشوری راه پیدا کردند.

*توافق برجام باعث حفظ منافع ملی ایران شد.

*آموزش به زبان مادری، جزء حقوق اولیه شهروندی است.

*اکثر سریال‌ها و فیلم‌های سینمایی ایرانی مروج زندگی به سبک غربی است.

*دولت نباید در نحوه پوشش مردم دخالت کند.

*جراحی‌های زیبایی در جامعه ناشی از کمبود اعتمادبه‌نفس افراد است.

*افشاگری فساد، موجب ارتقای اعتماد عمومی می‌گردد.

*تلفیق پزشکی مدرن و سنتی راه سوم انسان امروز برای توسعه سلامت است.

*ایران دارای یکی از بروزترین و موفق‌ترین نظام‌های سلامت در منطقه است.

 

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن