با حضور دکتر طهرانچی درواحدنجف آبادصورت گرفت؛ راه‌اندازی سرای نوآوری صنعت ساخت طلا و جواهرات در دانشگاه آزاد اسلامی نجف‌آباد
مطلب ویژه

24 اسفند 1399

سرای نوآوری صنعت ساخت طلا و جواهرات واحدنجف آباد با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی دراین واحددانشگاهی راه‌اندازی شد.

.

 

به گزارش روابط عمومی واحدنجف‌آباد، سرای نوآوری صنعت ساخت طلا و جواهرات با حضور دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در واحد نجف‌آباد راه‌اندازی شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد در مراسم راه‌اندازی این سرا اظهار کرد: امروز شاهد گشایش رسمی سرای نوآوری صنعت ساخت طلا و جواهرات در این واحد بودیم تا ارتباط مستقیم با صنعت، حمایت از کارآفرینان و ایده‌های نو در دانشگاه برقرار شود.

دکترامیررضا نقش با بیان اینکه فراخوان جذب ایده و افراد خلاق برای این سرا به زودی انجام خواهد شد، خاطرنشان کرد: این سرا می‌تواند نقش بسزایی در بهبود صنعت ساخت طلا و جواهر استان اصفهان داشته باشد.

وی تأکید کرد: پیرو خواسته رئیس دانشگاه آزاد اسلامی برای برقراری ارتباط مستحکم با صنعت، حل مسئله و جامعه‌محور شدن دانشگاه آزاد و تبدیل‌شدن آن به دانشگاه اجتماعی در نسل چهارم دانشگاه‌ها، مفهوم‌سازی سراهای نوآوری ایجاد شد.

637513368370434402 md fa4df

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد با تأکید بر اهمیت صنعت ساخت طلا و جواهر خاطرنشان کرد: با توجه به وجود ۶۰ درصد صنعت ساخت طلا و جواهر کشور در استان اصفهان، تصمیم به ایجاد سرای نوآوری صنعت ساخت طلا و جواهر گرفتیم.

دکترنقش ادامه داد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد یک دانشگاه جامع است که همه رشته‌های مرتبط با این صنعت از جمله رشته مهندسی مواد را ارائه داده است و در نظر داریم همه رشته‌ها حتی رشته حقوق و حسابداری را با این مجموعه درگیر کنیم تا نوآوری‌هایی در این زمینه داشته باشیم.

وی با بیان اينکه در این سرا سعی کردیم معیار‌های فناوری را در کنار هم جمع کنیم، عنوان کرد: مجوز شتابدهنده سرای نوآوری صنعت ساخت طلا و جواهرات با پیگیری‌های انجام‌شده هفته گذشته صادر شد و یکی از ساختمان‌های موجود در ورودی دانشگاه را که قبلاً بدون استفاده بود، به این امر اختصاص دادیم.ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن