كارشناس امور فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد:چشم اميد محرومان و ستمديدگان جهان به‌نظام جمهوری اسلامی است
مطلب ویژه

23 بهمن 1399

كارشناس امور فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد گفت: چشم اميد محرومان و ستمديدگان در اقصی نقاط جهان به اين نظام است و اگر صبر و استقامت را پيشه كنيم وعده‌های الهی محقق می‌شود.

به گزارش روابط عمومی واحدنجف‌آباد، حجت‌الاسلام مهدی انصاری‌پور کارشناس امور فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد در همایش پیاده‌روی و آئین غبارروبی گلزار شهدای گمنام این واحد دانشگاهی که برای گراميداشت پيروزی انقلاب اسلامی برگزار شد، گفت: در حالی چهل‌و‌دومین سال پيروزی انقلاب اسلامی را جشن می‌گیریم كه دشمنان امام و انقلاب خسته‌تر از هميشه آخرين ترفندهای دشمنی را مأیوسانه به‌کار می‌برند و کمتر به نتيجه می‌رسند.

وی افزود: این اقدامات در حالی است که انقلابیون و دوستداران نظام اسلامی امیدوارتر از هميشه با رهبر فرزانه انقلاب همراهی کرده و باصلابت بيشتری برای پیروزی‌های خیره‌کننده کشور قدم برمی‌دارند و اين همدلی و همراهی هرروز نتايج ملموس‌تری را نصيب كشورمی‌کند.

كارشناس امور فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد با قدردانی از همه كسانی‌كه برای اعتلای نظام اسلامی تلاش‌ می‌کنند، گفت: چشم اميد محرومان و ستمديدگان در اقصی نقاط جهان به اين نظام است و اگر مانند گذشته صبر و استقامت را پيشه خود كنيم وعده‌های الهی محقق می‌شود.( ان تنصروا الله ينصركم ويثبت اقدامكم)

این مبلغ مذهبی خواسته‌های انقلاب و نظام اسلامی را توجه جدی به ريشه، اصالت و اهمیت دادن به آنها در همه مسائل ریزودرشت زندگی دانست و بيان كرد: اگر بخواهيم انقلاب اسلامی را تحليل كنيم و ديدگاه درستی از خودمان ارائه دهيم و ببينيم خواسته‌های انقلاب چيست بايد فرمایش‌های حضرت امام(ره) در اوایل انقلاب و علل آغاز نهضت اسلامی توسط ايشان را مرور کنیم.

انصاری‌پور خواسته‌های حضرت امام (ره) برای انقلاب اسلامی را حركت برای ظهور امام عصر(عج) بیداری كشورهای اسلامی برای احقاق حق از حاكمان و ظالمان دانست و افزود: مطالعه تاريخ می‌تواند برای درک بیشتر خواسته‌های انقلاب اسلامی به ما كمک كند همان‌گونه انديشمندان بزرگ دنيا بامطالعه تاريخ ايران در دوران پهلوی خواسته‌های امام راحل را تائید می‌‌کردند.

 

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن