مدیرکل نوسازی مدارس استان اصفهان: پژوهش‌ها با اجرایی‌شدن تحقیقات کاربردی می‌شوند
مطلب ویژه

20 بهمن 1399

مدیرکل نوسازی مدارس استان اصفهان بیان کرد: یکی از نکات بسیار مهم که پژوهش‌ها را از حالت غیرکاربردی به کاربردی تبدیل می‌کند آن است که دانشجو بداند نتیجه تحقیقاتش بلافاصله به اجرا تبدیل می‌شود.

به گزارش روابط عمومي واحدنجف‌آباد، دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد و اداره‌كل نوسازی مدارس استان اصفهان با هدف تعریف و اجرای دوره‌های آموزشی، کاربردی و مهارتی برای کارکنان این اداره، ایجاد نظام موضوعات در طرح پایش براساس چالش‌های اداره‌کل، تعریف پایان‌نامه‌های کاربردی ارشد و دکتری در راستای پروژه‌های مشترک تفاهم‌نامه امضا کردند.

مدیرکل نوسازی مدارس استان اصفهان در این نشست با بیان اینکه اداره نوسازی مدارس دستگاه برتر اجرایی در کشور است، اظهار کرد: از سیستم صنعت و اجرا انتظار می‌رود که با فعالیت خود و به کمک دانشگاه و دانشجویان پیشرفت‌های بسیاری را در آینده رقم بزنند.

سیدمهدی میربد افزود: مهارت و کسب تخصص در صنعت اتفاق می‌افتد و دانشجو با همکاری و حضور در صنعت دانشجو می‌تواند مهارت و تخصص را در کنار مطالب دانشگاهی کسب کند.‌

چندین طرح پژوهشی در استان اصفهان عملیاتی شد

وی با توجه به نتیجه بسیار خوب ارتباط اداره‌كل نوسازی مدارس با دانشگاه گفت: امروز برای پیشروبودن در زمینه علمی، آموزشی، صنعت و اجرایی با حمایت دانشجویان و معرفی پژوهش‌های کاربردی می‌توانیم با دانشگاه و دانشجویان همکاری خوبی داشته باشیم.

2 48fb7

مدیرکل نوسازی مدارس استان اصفهان به عملیاتی شدن چند طرح پژوهشی در استان اصفهان طی چند سال گذشته اشاره و بیان كرد: یکی از نکات بسیار مهم که پژوهش‌ها را از حالت غیرکاربردی به کاربردی تبدیل می‌کند آن است که دانشجو بداند نتیجه تحقیقاتش بلافاصله به اجرا تبدیل می‌شود.

میربد با بیان اینکه وظیفه اصلی اداره نوسازی مدارس اجراست، تبیین کرد: باید با خلّاقیت و پشتوانه علمی سازه‌های جدید و رویکردهای متفاوت داشته باشیم و همکاری خود را با دانشگاه و دانشجویان برای همیشه حفظ کنیم.

وی توضیح داد: دانشجویان همواره به برقراری ارتباط با صنعت تمایل دارند و سعی می‌کنیم زمینه را به‌گونه‌ای فراهم کنیم تا با استفاده از ظرفیت‌های علمی و توانمندی‌های دانشگاه به اهدافی بسیار مهم دست یابیم.

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن