نقش عنوان کرد؛ جزئیات تفاهم‌نامه دانشگاه آزاد اسلامی نجف‌آباد و اداره نوسازی مدارس اصفهان
مطلب ویژه

20 بهمن 1399

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد، جزئیات تفاهم‌نامه این دانشگاه با اداره نوسازی مدارس اصفهان را تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومي واحد نجف‌آباد، دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد و اداره‌كل نوسازی مدارس استان اصفهان با هدف تعریف و اجرای دوره‌های آموزشی، کاربردی و مهارتی برای کارکنان این اداره، ایجاد نظام موضوعات در طرح پایش براساس چالش‌های اداره‌کل و تعریف پایان‌نامه‌های کاربردی ارشد و دکتری در راستای پروژه‌های مشترک تفاهم‌نامه امضا کردند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد در این نشست با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی در تلاش است علاوه بر کمیت آموزش با درنظرگرفتن كیفیت و ارتقای سطح آموزش و ورود به حل چالش‌ها و مشكلات صنعت و جامعه به دانشگاهی آموزشی، پژوهشی، کارآفرین و اجتماعی تبدیل شود، اظهار کرد: ارتباط دانشگاه با صنعت و جامعه برای رسیدن به این اهداف بسیار حائز اهمیت است.

دانشگاه آزاد اسلامی ۴۰درصد بار آموزش عالی را به دوش می‌کشد

امیررضا نقش افزود: دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد یکی از دو واحد جامع مستقل در کشور است كه با وجود برخی محدودیت‌ها و موانع پیشرفت‌های علمی و پژوهشی چشمگیری در سطح بین‌المللی و كشوری كسب کرده است.

وی اضافه کرد: دانشگاه آزاد اسلامی ۴۰درصد بار آموزش عالی کشور را به دوش می‌کشد و بدون دریافت بودجه از دولت به‌صورت مردمی به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد، هدف از برگزاری این جلسه را انعقاد قرارداد پژوهشی براساس اولویت‌های تحقیقاتی اداره‌کل نوسازی مدارس استان اصفهان تعریف و اجرای دوره‌های آموزشی، کاربردی و مهارتی برای کارکنان، ایجاد نظام موضوعات در طرح پایش براساس چالش‌های اداره‌کل، تعریف پایان‌نامه‌های کاربردی ارشد و دکتری در راستای پروژه‌ها و کارآموزی دانشجویان در اداره‌کل نوسازی مدارس استان اصفهان دانست.

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن