بین دستگاه‌های اجرایی استان اصفهان صورت گرفت؛ کسب رتبه برتر استانی توسط حراست دانشگاه آزاد اسلامی نجف‌آباد

27 آبان 1399

اداره کل حراست دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد موفق به کسب رتبه برتر بین حراست دستگاه‌های اجرایی استان اصفهان در سال‌های ۹۷ و ۹۸ شد.

به گزارش رابط عمومی واحد نجف‌آباد در ارزیابی‌های صورت گرفته از سوی حراست كل استان اصفهان، حراست دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد موفق به کسب رتبه برتر بین حراست دستگاه‌های اجرایی استان اصفهان در سال‌های ۹۷ و ۹۸ شد.

حسن نریمانی مدیركل حراست دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد در این‌باره گفت: بی‌تردید تحقق بخش قابل‌توجهی از اهداف سازمانی مرهون زحمات بی‌دریغ كاركنان، استادان و دانشجویان مسئولیت‌پذیر، کوشا و توانمند است.

وی اضافه کرد: در این راستا اندیشه متعالی و تلاش فرزندان نظام اسلامی که همانا عشق به امنیت کشور والاترین انگیزه آنها برای حركت در مسیر پیشرفت و افتخارآفرینی است از گرانبهاترین سرمایه‌های نظام جمهوری اسلامی به شمار می‌آید.

نریمانی متذکر شد: وظیفه اصلی حراست بررسی سلامت درونی و بیرونی سازمان است تا با سلامت‌سازی دانشگاه آزاد اسلامی را به اهداف از پیش تعیین شده که همان خدمت‌رسانی مطلوب به مردم است برساند.

وی یادآور شد: حراست دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد تلاش خود را برای حفاظت از دستاوردها و آرمان‌های نظام جمهوری اسلامی به کار بسته است تا به بهترین شكل حافظ امنیت و آسایش دانشجویان باشد.

دانشجویان باید با تعهدات حفاظتی آشنا شوند

مدیركل حراست دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد در ادامه به آموزش پرسنل حراست، استادان هیئت علمی، کارکنان در زمینه‌های مختلف از جمله آسیب‌های شبکه‌های مجازی و کلاهبرداری تلفنی، پیشگیری مواد مخدر، جاسوسی و تخلیه تلفنی، امنیت سفرهای خارجی، پدافند غیرعامل ، آموزش‌های ایمنی و آتش‌نشانی اشاره کرد.

نریمانی تبیین کرد: هرچقدر شناخت و آگاهی کارکنان به تعهدات حفاظتی بیشتر شود به همان نسبت ضریب حفاظت از اسناد و اطلاعات بالا خواهد رفت و گرفتاری آگاهانه و ناآگاهانه کارکنان و اساتید كمتر خواهد شد.

وی تشریح کرد: در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد با برنامه‌ریزی دقیق و انجام آموزش‌های متناسب و مورد نیاز كاركنان، بسترهای مناسبی برای پیشگیری و خنثی کردن توطئه‌های احتمالی مهیا شده است.

مدیركل حراست دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد بر ضرورت ارتباط كاركنان و دانشجویان با حراست تأكید كرد و ادامه داد: كاركنان و دانشجویان می‌توانند ضمن برقراری تماس تلفنی به‌صورت حضوری با حراست این دانشگاه ارتباط برقرار کنند.

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن