تجمع دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی نجف‌آباد در واکنش به هتک حرمت نشریه فرانسوی

07 مهر 1399

تجمع اعتراض‌آمیز دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد در واکنش به هتک حرمت نشریه فرانسوی «شارلی ابدو» به ساحت مقدس پیامبر اکرم صلی الله علیه و اله و سلم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی واحد نجف‌آباد، تجمع اعتراض‌آمیز دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد در واکنش به هتک حرمت نشریه فرانسوی «شارلی ابدو» به ساحت مقدس پیامبر اکرم صلی الله علیه و اله و سلم برگزار شد.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در واحد نجف‌آباد در این مراسم با محکوم‌کردن اهانت نشریه فرانسوی «شارلی ابدو» به ساحت مقدس پیامبر عظیم‌الشأن اسلام صلی الله علیه و اله و سلم و محکوم‌کردن عادی‌سازی روابط کشورهای عربی (امارات و یمن) با رژیم صهیونیستی اظهار کرد: دشمنان اسلام برای پیشبرد اهداف و مقاصد شوم خود سعی در منحرف‌کردن اذهان مسلمانان جهان از عادی‌سازی روابط با دو کشور عربی با استفاده از حساسیت مسلمانان جهان به پیامبر اسلام صلی الله علیه و اله و سلم دارند.

حجت‌الاسلام مجید میرزایی با اشاره به تکریم و احترام دین مبین اسلام برای یکایک ادیان، انبیا و رسولان الهی، اهانت به ساحت مقدس پیامبر اسلام صلی الله علیه و اله و سلم به بهانه آزادی بیان را نشان از ضعف و ناتوانی دشمنان اسلام در مقابله با مسلمانان دانست و عنوان کرد: اهانت به پیامبران و مقدسات در همه دوره‌ها محکوم‌ به شکست بوده و با گسترش دین اسلام در سراسر جهان، وحشت و ناتوانی اسلام‌ستیزان در برابر دین مبین اسلام بیش از پیش قابل مشاهده است.

IMG 1359 93ad1

در این مراسم، دانشگاهیان با عطرافشانی مزار شهدای گمنام با آرمان‌های والای شهدای گرانقدر، امام شهدا و مقام معظم رهبری تجدید میثاق کردند و در محکومیت اهانت به ساحت مقدس پیامبر اسلام صلی الله علیه و اله و سلم و عادی‌سازی روابط با اسرائیل غاصب بیانیه‌ای قرائت کردند.

در بخشی از این بیانیه آمده است: اسلام دینی است برای رسیدن به سعادت و کمال انسانی و پیامبر مهر و رحمت، اسوه حسنه دین مبین و رحمتی برای جهانیان است. بدون شک حضرت محمد صلی الله علیه و اله و سلم، پیامبر محبت و مهربانی هستند و جنگ نابرابر نشریه شارلی ابدو فرانسه در پی انتشار گستاخانه کاریکاتور پیامبر اسلام صلی الله علیه و اله و سلم وقیحانه و بزدلانه است.

 

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن