دكترنقش عنوان کرد؛برگزاری روزانه ۵۰۰کد درسی در آزمون‌های پایان نیم‌سال دانشگاه آزاد اسلامی نجف‌آباد
مطلب ویژه

24 تیر 1399

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد با توجه به برگزاری آزمون‌های پایان نیم‌سال به‌صورت مجازی گفت: روزانه ۵۰۰کد و مشخصه درسی در چهار مقطع زمانی در این واحد دانشگاهی برگزار می‌شود.

 

به گزارش روابط عمومي واحد نجف‌آباد، دكترامیررضا نقش در هفدهمین جلسه شورای نظارت و هماهنگی سمای دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد اظهار کرد: همدلی و کمک مؤمنانه آحاد مردم به نیازمندان یکی از فرصت‌هایی بود كه در آن شاهد خلق جلوه‌های زیبایی مانند دوران دفاع مقدس و انقلاب اسلامی بودیم.

وی با اشاره به فراگیری ویروس کرونا در کشور و چالش‌ها و تهدیدهای مرتبط با آن تصریح کرد: با وجود موقعیت خاص ایجادشده، زمینه مناسبی در راستای تبدیل برخی از این تهدیدها به فرصت فراهم شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد افزود: با شیوع ویروس کرونا موضوع آموزش در این دانشگاه و مجموعه سما تعطیل نشد و با حرکت جهادی و پرانگیزه کارکنان با سرعت و در کمتر از ۷۲ساعت زیرساخت‌های مورد نیاز فراهم و مرکز آموزش الکترونیکی در این واحد دانشگاهی راه‌اندازی شد.

دكترنقش با اشاره به برگزاری آزمون‌های پایان نیم‌سال به‌صورت مجازی ادامه داد: روزانه ۵۰۰کد و مشخصه درسی در چهار مقطع زمانی در این واحد دانشگاهی برگزار می‌شود.

رئیس شورای نظارت و هماهنگی سمای نجف‌آباد خاطرنشان کرد: بستر‌های خوبی از سوی دانشگاه، سازمان سما و آموزش و پرورش فراهم شد تا بحث آموزش در مجموعه سما هم به‌طور جدی پیگیری و دنبال شود.

 

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن