در بخش ویژه و مطالعات پیرامون خاک؛ عنوان نخست مسابقات ملی آجر به دانشگاه آزاد اسلامی نجف‌آباد رسید
مطلب ویژه

27 ارديبهشت 1399

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد از كسب رتبه نخست اين واحد دانشگاهی در نخستین دوره مسابقات ملی آجر در معماری معاصر ایران خبر داد

.

به گزارش روابط عمومی واحد نجف آباد، دکترحمید منتظرالقائم با اعلام خبر كسب رتبه نخست واحد دانشگاهی نجف‌آباد در نخستین دوره مسابقات ملی آجر در معماری معاصر ایران گفت: «نخستین دوره مسابقات ملی آجر در معماری معاصر ایران با موضوع انتخاب بهترین آثار معماری آجری ایران در دسته‌های مختلف و با هدف نظر به نقش تاریخی، تمدن‌ساز و هویتی آجر در معماری ایران برگزار شد».

وی افزود: «این دوره از مسابقات در بخش‌های معماری، شهرسازی، مرمت و بازسازی، ایده و کانسپت، طراحی و دکوراسیون داخلی و بخش ویژه برگزار شد كه در نهایت تیم دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد متشكل از حسین مرادی به‌همراه تیم ساخت و مشاوران شامل؛ حسین محسنی، ملیحه رضایی، مسعود شمس، مریم لطفی، نفیسه شریفی، علی افتاده، محمد لموچی، مرضیه حق‌شناس، محمدجواد شاه‌ولایتی در بخش ویژه و مطالعات پیرامون خاک با طرح پاویون تحقیقاتی کوشک دانشجویی موفق به كسب رتبه نخست مشترک شد».

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد درباره جزئیات این طرح گفت: «پروژه تحقیقاتی و اجرایی کوشک دانشجویی با بررسی اصول مورفولوژیکی و تکنیک‌های معماری سنتی ایران و ادغام آن با فناوری طراحی سازه‌های پوسته‌ای با حمایت مالی دانشگاه آزاد اسلامی نجف‌آباد انجام شده است».

دکترمنتظرالقائم خاطرنشان کرد: «تولید محتوای فنی و نمایش الگوهای معماری محقق شده و نشده و کمک در حد توان به اعتلای فرهنگ معماری آجر از اهداف برگزاری این رویداد ملی است».

photo 2020 05 15 14 15 40 96fee

 

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن