با حضور دانشگاهیان؛ مسئول بسیج کارمندی دانشگاه آزاد اسلامی نجف‌آباد معرفی شد
مطلب ویژه

20 ارديبهشت 1399

مسئول بسیج کارمندی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد در مراسمی با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نجف‌آباد معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی واحدنجف‌آباد، مراسم تکریم و معارفه مسئولان سابق و جدید بسیج کارمندی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد با حضور سرهنگ حجت‌الله صفرپور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نجف‌آباد و دکترامیررضا نقش رئیس این واحد دانشگاهی برگزار و با قدردانی از تلاش‌های ناصر یزدانی، محمود ستاری به‌عنوان مسئول جدید بسیج کارمندی این دانشگاه معرفی شد.

تفکر بسیجی حرکت‌های اثربخشی را در جامعه ایجاد می‌کند

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد در این مراسم اظهار کرد: «بسیج در ورای پوسته ظاهری، حقیقت اصیلی دارد که همان تفکر ناب بسیج و روحیه بسیجی بوده و این روحیه می‌تواند حرکت‌های بزرگ و اثربخشی را در جامعه متجلی سازد. همه باید خود را متصف به صفات بسیجی کنیم که همان صفات انسانی مانند ایثار، ازخودگذشتی، اخلاص و شجاعت است.»

دکترامیررضا نقش با اشاره به حضور اقشار مختلف بسیج در صفوف مبارزه با ویروس کرونا افزود: «امروز بسیج ظرفیت عظیمی است در همه اقشار و در هر جای کشور که گره و مشکلی به وجود بیاید، قطعاً بسیج به میدان خواهد آمد و صحنه‌های بسیار زیبایی را از خود برجای خواهد گذاشت. امیدواریم همه ما بسیجی باشیم و بسیجی بمانیم و حقیقت بسیج را در خود متجلی کنیم.»

نقش بسیج در تحقق سند چشم‌انداز انقلاب

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نجف‌آباد نیز با اشاره به شرایط حساس کشور در مقطع کنونی گفت: «با وجود مشکلات کشور در مقایسه با کشورهای مدعی توسعه و تمدن در جهان، وضعیت ما در مدیریت شاخص‌ها و مقوله‌های امنیت پایدار بسیار عالی بوده و این مهم مدیون تفکر بسیجی حاکم بر جامعه است.»

سرهنگ حجت‌الله صفرپور اضافه کرد: «بسیج می‌تواند در همه مقوله‌هایی که موضوع حفظ نظام و دستاوردهای انقلاب اسلامی مطرح باشد با پرکردن خلأها و چالش‌های مترتب نظام به‌خوبی بدرخشد.»

وی با اشاره به فعالیت سه حوزه بسیج دانشجویی، کارمندی و اساتید در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد عنوان کرد: «بسیج می‌تواند در تحقق سند چشم‌انداز انقلاب اسلامی مؤثر باشد.»

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نجف‌آباد با ارائه گزارشی از عملکرد بسیج در مقابله با ویروس کرونا در شهرستان تصریح کرد: «نگاه به بسیج باید نگاهی ویژه باشد؛ چراکه بزرگ‌ترین سرمایه اجتماعی، بازوی قدرتمند نظام و یکی از مؤلفه‌های نگهدارنده نظام جمهوری اسلامی در بحران‌ها و حوادث، مجموعه بسیج است.»

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن