اقدامات جدی و اثرگذاری برای اجرای تفاهم‌نامه دانشگاه آزاد و ذوب آهن اصفهان در یک سال گذشته صورت گرفته است

16 بهمن 1398

مدیرعامل شرکت ذوب آهن اصفهان گفت: طی یک سال گذشته اقدامات جدی و اثرگذاری در راستای اجرایی شدن تفاهم‌نامه بین دانشگاه آزاد اسلامی و ذوب آهن اصفهان صورت گرفته است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، مهندس منصور یزدی‌زاده مدیرعامل ذوب آهن اصفهان در جلسه بررسی مسائل اجرایی انعقاد تفاهم نامه همکاری دانشگاه آزاد اسلامی با شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان که سال گذشته به امضا رسید، با بیان اینکه همه دانش‌ها در صنعت ذوب آهن کاربرد دارد و به‌روزرسانی دانش جز ارتباط نزدیک با صنعت میسر نخواهد شد، گفت: با اجرایی شدن این تفاهم نامه، گام بزرگی در جهت ارتباط صنعت با دانشگاه برداشته شد.

وی افزود: با اراده‌ای که در دکتر طهرانچی سراغ دارم که ایشان مرد علم و عمل است، امروز به نقطه اجرایی این تفاهم‌نامه رسیده‌ایم. طی یک سال گذشته اقدامات جدی و اثرگذاری در راستای اجرایی شدن تفاهم‌نامه بین دانشگاه آزاد اسلامی و ذوب آهن اصفهان صورت گرفته است. ان‌شاءالله این ارتباط قطع نخواهد شد.

مهندس یزدی‌زاده با تأکید بر اینکه اقدامات شگرفی در دانشگاه آزاد اسلامی ایجاد شده، خاطرنشان کرد: به اعتقاد بنده، مرزی بین دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه‌های دولتی وجود ندارد و امیدوارم دانشگاه آزاد اسلامی در تمامی شئونات موفق باشد.

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن