دکترنقش تأکید کرد؛ توسعه كمی و كيفی مدارس و آموزشكده‌های سما با امكانات دانشگاه آزاد اسلامی
مطلب ویژه

06 دی 1398

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد بر توسعه كمی و كيفی مدارس و آموزشكده‌های سما با بهره‌مندی از امكانات دانشگاه تأکید کرد.

 

به گزارش پایگاه خبری واحدنجف‌آباد، دکترامیررضا نقش در جلسه شورای نظارت و هماهنگی سمای دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد، مرکز آموزشی و فرهنگی سما را جزء افتخارات این شهرستان و استان اصفهان برشمرد و بیان کرد: «باید با حرکت در مسیر توسعه کمی و کیفی، شاهد رشد و اعتلای بیش از پيش اين مجموعه با بهره‌مندی از امكانات دانشگاه باشیم.»

عضوهیات امنای دانشگاه آزاداسلامی استان اصفهان با اشاره به جذب بالای دانش‌آموز در مدارس سما در سال تحصیلی جاری بر اهميت گام برداشتن در مسير تعليم و تربيت و آموزش و پرورش نسل نوجوان و جوان كشور تأکید کرد.

وی گفت: «دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد مجموعه عظيمی است كه از مقطع پيش دبستانی تا دكتری را در خود جاداده است.»

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد با تبريك كسب عنوان برترین واحد دانشگاهی کشور در هفتمین جشنواره سراسری فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی توسط این واحد دانشگاهی افزود: «اين واحد دانشگاهی با ۹ اثر منتخب، حائز بالاترین امتیاز در جشنواره سراسری فرهیختگان شناخته شد و از اين عنوان‌ها، رتبه‌های مدير برتر و اختراع دانش‌آموزی برتر توسط مجموعه سمای نجف‌آباد كسب شده است.»

 

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن