دكترنقش خبر داد؛ مدال نقره مسابقات بین‌المللی اختراعات کرواسی در دستان تیم دانشگاه آزاد اسلامی نجف‌آباد

21 آبان 1398

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد از كسب مدال نقره تیم این دانشگاه در هفدهمین دوره نمایشگاه و مسابقات بین‌المللی اختراعات و نوآوری‌های کرواسی خبر داد.

 

به گزارش پايگاه خبري واحد نجف‌آباد، دكترامیررضا نقش اظهار كرد: «هفدهمین دوره نمایشگاه و مسابقات بین‌المللی اختراعات و نوآوری‌های کشور کرواسی اكتبر ۲۰۱۹توسط اتحادیه مخترعین كرواسی و با حمایت وزارتخانه‌های علوم و اقتصاد این كشور، فدراسیون جهانی مخترعین IFIA و سازمان‌های علمی و تحقیقاتی و مراکز مرتبط با مخترعان در محل کتابخانه ملی و دانشگاهی شهر زاگرب برگزار شد.»

وی افزود: «در این دوره از مسابقات تیم دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد متشكل از سجاد شریعت، نگار عطایی، غزل سهرابی و هستی رضایی و سرپرستی امیرعباس محمدی با اختراع دستکش هوشمند نانوالکترونیک در زمینه پزشکی و مهندسی پزشکی موفق شدند مدال نقره را از آن خود كنند.»

دكترنقش، قابلیت اندازه‌‌گیری محیطی و علائم حیاتی بدن کوهنورد، تأمین گرمای لازم در دمای منفی ۴۰درجه، کنترل علائم حیاتی بدن و ارسال مختصات جغرافیایی کوهنوردان به مرکز و تمام امکانات تلفن همراه را از ویژگی‌های این طرح برشمرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد افزود: «کسب جایزه ویژه از دانشگاه ملی زاگرب، اتاق بازرگانی کرواسی، سازمان مالکیت فکری کرواسی و فدراسیون مخترعان جهانی از دیگر افتخارات تیم این دانشگاه بوده است.»

عضو هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان ادامه داد: «در حاشیه برگزاری این رویداد بین‌المللی، کارگاه آموزشی خلاقیت و نوآوری ویژه جوانان و نوجوانان، توسط وینفرد اشتورم رئیس بخش جوانان فدراسیون جهانی مخترعان برای علاقه‌مندان به این حوزه برگزار شد.»

دكترنقش گفت: «در مراسم افتتاحیه هفدهمین دوره نمایشگاه و مسابقات بین‌المللی اختراعات و نوآوری‌های کشور کرواسی، دارکو هروات وزیر اقتصاد و کارآفرینی کشور کرواسی در سخنرانی رسمی از تأیید و پذیرش درخواست دبیرکل فدراسیون جهانی توسط دولت کرواسی به‌منظور اختصاص سالانه یک میلیون یورو کمک مالی بلاعوض به فدراسیون ملی مخترعان کرواسی خبر داد.»

 

تماشاخانه تصویر

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن