چاپ کردن این صفحه

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد با صدور پیامی آغاز سال تحصیلی جدید را تبریک گفت
مطلب ویژه

02 مهر 1398

در پیام دكتر اميررضا نقش به مناسبت فرارسیدن سال تحصیلی جدید و آغاز هفته دفاع مقدس خطاب به استادان، دانشجویان، دانش آموزان و کارکنان آمده است:

بسمه تعالی

آغاز سال جدید تحصیلی و تقارن آن با هفته شکوه مند دفاع مقدس را به جامعه دانشگاهی و دانشجویان تبريك و تهنیت عرض مي نمايم.

ورود به دانشگاه، آغاز بصیرتی جدید در جهت کسب علم و معرفت و شروعي برای جوشش خلاقیت و ترویج فرهنگ علم آموزی همراه با اخلاقیات در جهت رسالت تکریم خود و دیگران است.

تقارن سال تحصیلی جدید با هفته دفاع مقدس فرصت مناسبی است تا با تجدید بیعت با آرمان‌های حضرت امام و شهدا، برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و تبیین ارزش های دفاع مقدس تلاش كنيم.

هفته دفاع مقدس یادآور ایثارگری‌ و از خودگذشتگی‌ دلاورمرداني است كه تا ابد یادشان در تاریخ با عزت و سربلندي ماندگارخواهد ماند.

نعمت امنیت امروز کشور مرهون ایثارگری ها و از جان گذشتگی هاي رزمندگان اسلام در طول هشت سال دفاع مقدس و در مقطع کنونی مدافعان حریم و حرم است و باید به خوبی قدردان این نعمت باشیم.

گام های استوار و همت والایتان را در تحقق اهداف مقدس تعليم و تربيت ارج می نهم و دستیابی به مدارج عالی علمی، دینی و اخلاقی توام با موفقیت، بهروزی و سعادت را برای همگان از خداوند متعال، مسئلت دارم.

 

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن