دکترنقش تشریح کرد؛ تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه آزاد اسلامی نجف‌آباد با شرکت توزیع برق اصفهان برای پیاده‌سازی فناوری‌های نوین
مطلب ویژه

23 شهریور 1398

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد گفت: تفاهم‌نامه همکاری‌های پژوهشی و فناورانه بین این واحد دانشگاهی و شرکت توزیع برق استان اصفهان در راستای پیاده‌سازی تکنیک‌های جدید و به‌روز دنیا امضا شد.

 

دکترامیررضا نقش رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد در گفتگو با پایگاه خبری واحدنجف‌آباد با بیان آغاز برنامه پنج سال دوم شرکت توزیع برق استان اصفهان از سال ۱۳۹۹ اظهار کرد: هوشمندسازی از اولویت‌های اصلی شرکت توزیع در نظر گرفته شده که هدف اصلی از این سیاست‌گذاری، ارائه خدمات در سطح استانداردهای جهانی و به حداقل رساندن زمان خاموشی مطابق با استانداردهای اروپا است.

وی اضافه کرد: در راستای نیل به این هدف، تقویت زیرساخت‌ها و تشکیل کمیته‌های تخصصی مشترک و گسترش همکاری‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد با شرکت توزیع برق استان اصفهان در دستور کار این شرکت قرار گرفته است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد عنوان کرد: مطابق با تفاهم‌نامه منعقدشده، شرکت توزیع برق استان اصفهان با محور چندگانه شهرستان‌های نجف‌آباد، فلاورجان و تیران و کرون با این واحد دانشگاهی مقرر شد طرح‌های صنعتی و تحقیقاتی این شرکت با سه محور کلی مرتبط با موضوعات رؤیت پذیری، کنترل‌پذیری، اتوماسیون و هوشمندسازی و توسعه فناوری‌های نوین به این واحد دانشگاهی واگذار شود.

دکترنقش تصریح کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد تاکنون طرح‌های تحقیقاتی و صنعتی متعددی به این عنوان با موفقیت با شرکت توزیع برق به انجام رسانیده است.

وی اظهار کرد: با همکاری جدی سه مرکز از ۱۲ مراکز تحقیقاتی و دو دانشکده از ۱۰ دانشکده دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد که ارتباط مستقیم با صنعت برق کشور دارند این واحد دانشگاهی می‌تواند گامی اساسی در راستای پویایی هرچه بیشتر صنعت برق کشور بردارد.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد با بیان سیاست‌گذاری‌های جدید شرکت توزیع برق درباره ارسال قبوض سبز یا الکترونیکی برای مشترکین شرکت توزیع برق، از آمادگی کامل این واحد دانشگاهی در راستای پیاده‌سازی تکنیک‌های جدید و به‌روز دنیا در این زمینه در استان اصفهان خبر داد.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اصفهان نیز با بازدید از مجموعه کارگاه‌ها و آزمایشگاه‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد و ارزیابی زیرساخت‌ها و تجهیزات پیشرفته در این مجموعه گفت: با عقد این تفاهم‌نامه امکان استفاده بیشتر از ظرفیت‌های این واحد دانشگاهی فراهم می‌شود.

حمید علاقه‌مندان در بازدید از مرکز تحقیقاتی مه داده این واحد دانشگاهی با بیان حمایت شرکت توزیع برق استان اصفهان از طرح‌های این مرکز افزود: امکان جهت‌دهی فعالیت‌های در حال انجام این مرکز درباره پیش‌بینی میزان مصرف مشترکین با استفاده از تکنیک‌های جدید آنالیز داده‌ها، میسر است.

وی از استادان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد برای گذراندن فرصت‌های مطالعاتی خود در شرکت توزیع برق استان اصفهان در راستای ارتباط هرچه بیشتر با این شرکت دعوت کرد.

 

تماشاخانه تصویر

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن