چاپ کردن این صفحه

با انعقاد قرارداد؛ استخراج نظام موضوعات صنعت ذوب آهن اصفهان به دانشگاه آزاد اسلامی واحدنجف آباد واگذار شد
مطلب ویژه

11 شهریور 1398

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد از انعقاد قرارداد تحقیقاتی بین شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان و این واحد دانشگاهی خبر داد.

 

به گزارش پايگاه خبري واحد نجف‌آباد، دكترحمید منتظرالقائم معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد از انعقاد قرارداد تحقیقاتی بین شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان و این واحد دانشگاهی خبر داد.

دكترمنتظرالقائم اظهار كرد: پیرو انعقاد تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه آزاد اسلامی نجف‌آباد و شرکت سهامی ذوب‌آهن اصفهان، قرارداد «ارزیابی فنی و اقتصادی روش‌های استخراج عناصر باارزش با محوریت عنصر وانادیوم از سرباره کنورتور ذوب آهن اصفهان» وارد فاز اجرایی شد.

وی با بیان اینکه ذوب آهن اصفهان از قدیمی‌ترین صنایع در کشور است، گفت: این قرارداد در راستای اجرای طرح پایش(پژوهش اثرگذار یکپارچه شبکه‌ای) با صنعت ذوب آهن اصفهان صورت گرفته است و می‌توان گفت این قرارداد از نتایج اولیه اجرای طرح پایش توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد در شرکت سهامی ذوب آهن بوده که جزء صنايع مادر و دارای سابقه‌ای درخشان است.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد افزود: استخراج نظام موضوعات صنعت ذوب آهن اصفهان به این دانشگاه واگذار شده است و این واحد دانشگاهی تلاش دارد با بهره‌مندی از امکانات و تجهیزات مدرن آزمایشگاهی و کارگاهی و ظرفیت بالای اعضای هیأت علمی و کارکنان خود، گامی مهم و اساسی در پیشبرد اهداف دانشگاه آزاد اسلامی بردارد.

 

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن